Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Četvrtfinale: Srbija - Španija

Četvrtfinale: Srbija - Španija  

103 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje

Recommended Posts

Joe D
vec je pocela nervoza da me drma. vazno je samo da pruzimo jak otpor i da ne prodjemo kao u finalu. do sada na ovom prvenstvu nije bilo iznenadjenja, prosli su svi favoriti. tu ne racunam grupnu fazu. moramo da odigramo savrseno ako hocemo da ih dobijemo.
Za pocetak, treba da odigramo najtvrdju odbranu od pocetka prvenstva. Napad, manje vise. Nisam optimista da cemo da dobijemo, ali mislim da nikakvog odvaljivanja nece biti. Razlika izmedju ekipa nikad manja u poslednjih 7 godina i ne igra im jedini pravi doktor kosarke koji pravi ogromnu razliku na terenu. Uz to, cini mi se da su momci pozitivni, a Skariolo je vec pokazao da nas respektuje(da ne kazem da se plasi od nas) onim lobiranjem za kaznjavanje Krstica.

Timmy

Utakmicu resavaju oni koji su podbacili do sada: Teo, Tepic, Bjelica i Novica. Krstic i ostali da odigraju na svom nivou i dobijamo sigurno.Duda zna ko, kako i sta.

Have_Fun

Nervozan sam kao paprichica

mjone
Meni krivo sto zbog posla necu moci ni "a" da cujem i vidim od utakmice. <_<
meni je krivo sto zbog utakmice danas necu nista da radim :P

Feindouno

Mislim da je odbrana koju igramo dosta gora od one koju je igrao proslogodisnji tim koji je dobio Spance i da zbog toga necemo dobro proci danas.

Timmy
Nervozan sam kao paprichica
Nista mi ne pricaj Edited by Timmy

amare
Za pocetak, treba da odigramo najtvrdju odbranu od pocetka prvenstva. Napad, manje vise. Nisam optimista da cemo da dobijemo, ali mislim da nikakvog odvaljivanja nece biti. Razlika izmedju ekipa nikad manja u poslednjih 7 godina i ne igra im jedini pravi doktor kosarke koji pravi ogromnu razliku na terenu. Uz to, cini mi se da su momci pozitivni, a Skariolo je vec pokazao da nas respektuje(da ne kazem da se plasi od nas) onim lobiranjem za kaznjavanje Krstica.
Pored doktora kosarke ne igra ni, uz Toni Parkera, najbolji evropski play, Kalderon

Joe D

Ne blamiraj se amare. Kaldreon nije igrao ni prosle godine, uzgred.

Feindouno

Nash i Dalembert ne igraju za Kanadu :unsure: To je ta prica, a covjek ima vise propustenih nego odigranih utakmica.edit: @amare, Joe bio brzi.

Edited by Feindouno

amare
Ne blamiraj se amare. Kaldreon nije igrao ni prosle godine, uzgred.
Nije igrao to je tacno.Al' je kanda imao solidnog udela u prethodnim medaljama spanske reprezentacije, pocev od 2006 ?Ili mislis da mi imamo boljeg igracha na toj poziciji od doticnog?Gasol je trenutno najbolji igrach Evrope tako da je izlisno pricati koliko ce danas faliti Spaniji.

amare
Nash i Dalembert ne igraju za Kanadu :unsure: To je ta prica, a covjek ima vise propustenih nego odigranih utakmica.edit: @amare, Joe bio brzi.
Nash nam je objasnio 2000. nema potrebe vise.

Feindouno

Najbolji igrac Evrope je Dirk Nowitzki i jedini koji SAM donosi medalje.

MayDay

pokidacemo ih veceras! oduchicemo ih od kosarke!

fancy claps
Najbolji igrac Evrope je Dirk Nowitzki i jedini koji SAM donosi medalje.
ovo je istina.riki je mnogo bolji igrac od kalderona koji je vec 2+ godine u banani.a najzanimljivije nocas ce biti da se vidi ko je u stvari emvipi lejkersa. u stvari veceras. Edited by fancy claps

sherman
ovo je istina.riki je mnogo bolji igrac od kalderona koji je vec 2+ godine u banani.a najzanimljivije nocas ce biti da se vidi ko je u stvari emvipi lejkersa.
Fancy zasto ne glasas na poolu?imam neki osceaj da ce tvoj glas odluciti vecerasnjeg pobednika Edited by sherman

Sign in to follow this  

• Create New...