Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Četvrtfinale: Srbija - Španija

Četvrtfinale: Srbija - Španija  

103 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо

mislim da je vreme da se krene sa pricom mali budzet, nemamo sta da izgubimo, spanci apsolutni favoriti, ciljevi ispunjeni...mogli bi i novinari malo da doprinesu stvaranju takve atmosfere.

Milogled Bluff
Jebiga, ovi nam dolaze u najgorem mogucem trenutku. Onome sto su igrali protiv Grcke mi ne mozemo da pariramo ni u najboljem izdanju. Suvise su brzi i precizni.
To je to. Sto rece neko, Spanija-Grcka je bio neki drugi sport u odnosu na ovo sto mi igramo. I Grci bi nas verovatno izbacili, a ovi ce nas rashodovati.Treba biti realan. Mi smo ovde izgubili od Nemaca koji nisu ni prosli grupu, mucili se sa Australijom koju su Slovenci ponizili, na jedvite jade dobili Argentinu koja nije bila slabija od 1998. Igru protiv Hrvata bolje je i ne spominjati.

Dankan Ajdaho

Posle ovoliko prosečnih i loših igara nekako mi se čini da bi konačno mogli da odigramo dobru utakmicu.

Timmy
To je to. Sto rece neko, Spanija-Grcka je bio neki drugi sport u odnosu na ovo sto mi igramo. I Grci bi nas verovatno izbacili, a ovi ce nas rashodovati.Treba biti realan. Mi smo ovde izgubili od Nemaca koji nisu ni prosli grupu, mucili se sa Australijom koju su Slovenci ponizili, na jedvite jade dobili Argentinu koja nije bila slabija od 1998. Igru protiv Hrvata bolje je i ne spominjati.
Sad sam siguran da dobijamo

Milogled Bluff

Pa naravno. Sve je to deo proverene taktike :P

Parsons
Posle ovoliko prosečnih i loših igara nekako mi se čini da bi konačno mogli da odigramo dobru utakmicu.
..i izgubimo :D

tkd7334

Nema sta da igramo bolju ili losiju utakmicu, mi igramo isto od kako je pocelo prvenstvno. Rudarski i na volju se dobijaju utakmice, a protiv Hrvata je slabo bilo i toga. Bjelica, Tepic, Novica pa i Teodosic jako malo iz svog repertora prikazuju, ili su psihicki sjebani ili su van forme, i tesko je verovati da ce bas protiv Spanaca da se prodube. Tako da racunam da ce Duda da postavi maksimalno agresivnu igru u odbrani, sa sto manjim brojem poena - drugim recima, prebicemo Spance koji su jedini meksi tim od nas na prvenstvu, cini mi se. Verovatno ce izaci motivisani do ludila zbog finala na evropskom prosle godine, a da li ce biti dovoljno, videcemo...

Lozac ugljena
..i izgubimo :D
Hahahaha, isto sam pomislio!

hattori

ne videh da je neko pominjao,al sad rekose na b92 da se felipe rejes povredio i vec otputovao za spaniju.

Timothy Leary

Otputovao na tretman, vraca se vec sutra i ocekuju da bude spreman za mec sa nama.

hattori

pih!<_<

Vasilij Zajcev
Otputovao na tretman, vraca se vec sutra i ocekuju da bude spreman za mec sa nama.
cime ga tretiraju za 1 dan, paeljom i sangrijom?

precog

marijanom ga tretiraju.

Jose Raul Capablanca

Koliko je on samo bitan za Španiju, tako bi nam leglo da ne igra.

Kampokei

Reyes se sigurno vraca, ali nije sigurno da li ce da igra.Marc Gasol fasovao anginu, lezi u krevetu, ali nadaju se da ce biti spreman.Garbajosa ima neku povredu misica, ali isto verovatno spreman.

Sign in to follow this  

• Create New...