Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Četvrtfinale: Srbija - Španija

Četvrtfinale: Srbija - Španija  

103 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje

Recommended Posts

borris_

49 koseva spaniji za 20mn :Hail:Rasic nije ni igrao

hattori
Odlicno poluvrijeme, plasi me samo sto sut MORA da stane.
nas ili njih?:D

Milogled Bluff

Da smo normalno sutali bacanja, imali bismo dvocifrenu prednost

Shan Jan

Sudije ne sude apsolutno nista kad centar uzme loptu. Taj kriterijum mnogo vise odgovara Vaskezu i Rejesu nego nasim centrima :( Cini se da smo poceli koliko toliko da im kontrolisemo napad. Bice ovo ok valjda.

tsva

Bravo masjtori svaka vam dala :Hail: :Hail: :Hail: Jebote - dva saveza koja imaju najmanje para - reprezentacije im igraju kao da im je zadnja u zivotu, a onaj savez nsto je pun kao brod i placa selektora 50.000 - reprezentacija im igra kao pred streljanje. Nidje veze :Hail:

borris_

To jest igrao je rasic sorry

nisam ja
a ko ne iskoristi svoje shanse...

Weenie Pooh

Odlična odbrana, to što oni dolaze do otvorenih šuteva i što Navarro odbija da promaši iz igre je njihova stvar. U napadu se izvlačimo za sada, nekoliko vrlo nezgodnih dodavanja i šuteva je jedva prošlo...Sudijski kriterijum nam je savršeno legao, nadam se da sad neće krenuti da sude svaki kontakt u drugom poluvremenu, to bi sve završilo.

Milogled Bluff
To jest igrao je rasic sorry
Ali kao da nije.Imamo jos rezervi. On, bacanja, Krle...

ivamehiva

dobro je za sada i rezultat i igra.nego, da ne prizivamo vraga,

Venom

Sudijski kriterijum je isti kao i celo prvenstvo. Naucili smo nesto iz finala - tad su oni nas prebili, sad mi njih. Nikad agresivnije nismo igrali, nadam se da nece da im se potrosi taj adrenalin sto ih je puko. Samo hrabro, pa sta bude - svaka cast sta god bude. Ako prodjemo, kupujem Paunicev dres.

Ivo Petović

Najbolje naše poluvreme još od Indijanapolisa. :D Duda je pripremio par iznenađenja u odbrani i dosta je to dobro izgledalo, koliko se ovi Španci uopšte mogu držati. Da smo malo bolje kontrolisali defanzivni skok u 2/4, možda smo mogli i bolje da prođemo, ali rezultat je definitivno odličan, naročito ako se zna da je tempo utakmice vrlo visok. U drugom poluvremenu će nas sigurno stati šut, ali zato treba maksimalno trpati na Krleta dole, jer je u svakoj situaciji uspevao da izbori dobru poziciju za šut protiv španskih centara - a red je da počne da ubacuje te poluhoroge.

radisa
Što, jel' navijaš za Špance? :PMora i njih stati, jebem li ga... Šutirali su trojke skoro 50%...

MrX

Svaka cast momcima, da su jos samo Bjelica, Krle i Stefan ubacili po jos jedno bacanje... Keselj ponovo odlican. Tepic vise ni ne pokusava.

Sign in to follow this  

• Create New...