Jump to content
Delija67

Četvrtfinale: Srbija - Španija

Četvrtfinale: Srbija - Španija  

103 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje

Recommended Posts

Delija67

Srbija je odigrala neocekivano tesku utakmicu sa Hrvatskom i dobila sa samo jednim poenom prednosti uz neverovatno losu igru. Spaniju i Grcku nisam imao nerava da gledam posle nase utakmice, trebao mi je oporavak uz porciju pasulja u Dunji. Po rezultatu bih rekao da su rutinski prosli iako u grupi nisu briljirali. U svakom Spanija je favorit, a ja imam neki osecaj da Srbija ide dalje.

Filipenko

Najverovatnije ćemo izgubiti.

Dankan Ajdaho

Ukoliko ne pobedimo.

Boza_zvani_Pub
post-397-12836568023257.jpg :Hail: zlo, koliko smo dobri u ovom sportu. zalosno je prekidati niz obojenosti polja na duze vreme.ocekujem pobedu! :P

precog

ako izgubimo do 10 razlike, bice odlicno.

Ras

Pobednik utakmice je budući prvak sveta.Šanse, kao trenutno na polu, 70:30 za Srb.

Musky

Lošije mi je bilo gledajući duel smrdibuba protiv smradova,nego tokom našeg duela sa komšijama...ono što su igrali heleni i maori u 3/4 ...to je neka nama, još uvek nepoznata, šesta brzina...koju imaju samo ovi skuplji ,,modeli,,.i pored svih ,,simpatija,, koje gajim, kao i svi, ka braći grcima,razumem potpuno njihov pokušaj da izbegnu špance po svaku cenu...i ja bi to uradio da vodim reprezentaciju sa takvim igračima,i kukao bi na novi sistem takmičenja ...koji jeste truba....pogledajte samo parove.....raške na zadnjem tajm autu dobija instrukciju od dude da promaši drugo bacanje...a raške odgovara zbunjeno: ,,jaooo...da li ću umeti???,, :P

Zli Gli

Sto se mene tice, ovo je finale. Samo da izbacimo ova govna (sto je moguce prljavije i jadnije, ne laganeze) i mozemo sledecu da puknemo 69 razlike, nema veze.Nazalost, mislim da od toga nema 'leba i da ce nas sjebati na njihov, ciganski nacin. A i mnogo su jaci, realno.

Filipenko

Evo, krenulo je...smradovi, cigani, sise...

aram

dajte, stvarno, sacuvajte to sise, govna ... za pbp :Dtj. za trenutak kad nas razbiju, kao sto sigurno hoce :(

Zli Gli

Pa ako Spanci nisu govna (posebno Navaro i ova dvojica sto fale, Gasol i Kalderon), onda ne znam...  

Joe D

Jebiga, ovi nam dolaze u najgorem mogucem trenutku. Onome sto su igrali protiv Grcke mi ne mozemo da pariramo ni u najboljem izdanju. Suvise su brzi i precizni.

fancy claps

i ja sam siguran da ih dobijamo.

MrX

Igracki i

sjajan protivnik. Iako realno imamo male sanse, nadam se drugacijoj utakmici u odnosu na finale EP.

• Create New...