Jump to content

Četvrtfinale: Srbija - Španija

Četvrtfinale: Srbija - Španija  

103 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje

Recommended Posts

Srbija je odigrala neocekivano tesku utakmicu sa Hrvatskom i dobila sa samo jednim poenom prednosti uz neverovatno losu igru. Spaniju i Grcku nisam imao nerava da gledam posle nase utakmice, trebao mi je oporavak uz porciju pasulja u Dunji. Po rezultatu bih rekao da su rutinski prosli iako u grupi nisu briljirali. U svakom Spanija je favorit, a ja imam neki osecaj da Srbija ide dalje.

• Replies 950
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Shan Jan

53

• tsva

48

• Feindouno

48

• hattori

44

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lošije mi je bilo gledajući duel smrdibuba protiv smradova,nego tokom našeg duela sa komšijama...ono što su igrali heleni i maori u 3/4 ...to je neka nama, još uvek nepoznata, šesta brzina...koju imaju samo ovi skuplji ,,modeli,,.i pored svih ,,simpatija,, koje gajim, kao i svi, ka braći grcima,razumem potpuno njihov pokušaj da izbegnu špance po svaku cenu...i ja bi to uradio da vodim reprezentaciju sa takvim igračima,i kukao bi na novi sistem takmičenja ...koji jeste truba....pogledajte samo parove.....raške na zadnjem tajm autu dobija instrukciju od dude da promaši drugo bacanje...a raške odgovara zbunjeno: ,,jaooo...da li ću umeti???,, :P

Sto se mene tice, ovo je finale. Samo da izbacimo ova govna (sto je moguce prljavije i jadnije, ne laganeze) i mozemo sledecu da puknemo 69 razlike, nema veze.Nazalost, mislim da od toga nema 'leba i da ce nas sjebati na njihov, ciganski nacin. A i mnogo su jaci, realno.

• Create New...