Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

1/8 finala

Recommended Posts

Dankan Ajdaho

Nama bi više odgovarala ona kombinovana zona nego da igraju čoveka.

Кристофер Лумумбо
Ето ти сада. Пре 1/8 финала сви причали добијамо Хрвате +10 а сада свима говно стало.Ми смо добили Шпанце на ЕП када су имали "правог" Гасола а и сада су без Калдерона.На Фернандеза пустити Марковића и Паунића. Крстић може на крај са Марком, и надам се да ће Теодосићу бити лакше у одбрани са Наваром него ли са Укићем, барем што се тиче продирања. Шут је проблематичан свакако јер он шутира из блока, често.Рубио тешко погађа са веће удаљености али би могао бити проблем за чување Теодосићу.Видећемо.
spanci su tada igrali i bez fernandeza, a gasol nije bio skroz spreman. potpuno je druga prica kada krenu eliminacije. spanci su izgubili od francza i litvanaca, a u eliminacionoj fazi bi zgazili i jedne i druge. spanci su apsolutni favoriti i moramo mnogo dobro da odigramo da bi ih pobedili. Edited by kojot

No7
spanci su tada igrali i bez fernandeza, a gasol nije bio skroz spreman. potpuno je druga prica kada krenu eliminacije. spanci su izgubili od francza i litvanaca, a u eliminacionoj fazi bi zgazili i jedne i druge. spanci su apsolutni favoriti i moramo mnogo dobro da odigramo da bi ih pobedili.
Наравно да морамо а требало би и да можемо.

Кристофер Лумумбо

iskreno, sumnjam da mozemo da ih pobedimo. mislim da su za klasu jaci od svih evropskih reprezentacija i da su nam sanse minimalne.

No7
iskreno, sumnjam da mozemo da ih pobedimo. mislim da su za klasu jaci od svih evropskih reprezentacija i da su nam sanse minimalne.
Није баш тако а и добили смо Амере 2002 на СП у 1/4 финалу.Можемо да их добијемо, само да се Теодосић ослободи притиска и да нас не пробијају лагано у одбрани.Наравно и котрола скока, данас нам је била очајна а Шпанци су сигурно бољи у том сегменту од Хрвата.Смањити број грешака како би се што више контролисала контра Шпанаца а то је повезано са играњем Теодосића.

Кристофер Лумумбо
Није баш тако а и добили смо Амере 2002 на СП у 1/4 финалу.Можемо да их добијемо, само да се Теодосић ослободи притиска и да нас не пробијају лагано у одбрани.Наравно и котрола скока, данас нам је била очајна а Шпанци су сигурно бољи у том сегменту од Хрвата.Смањити број грешака како би се што више контролисала контра Шпанаца а то је повезано са играњем Теодосића.
to je sasvim druga prica, imali smo ipak mnogo kvalitetnije igrace. mi smo tada bili ono sto je spanija danas.

No7
to je sasvim druga prica, imali smo ipak mnogo kvalitetnije igrace. mi smo tada bili ono sto je spanija danas.
Па, сада, питање је дал је Шпанија данас оно што су тада били Амери за нас или оно што смо били ми.Како год, може се добити а да ли ће видећемо.

Кристофер Лумумбо

mene ovo vise podseca na atinu 1998. i nasu utakmicu protiv argentine. mi smo igrali prvenstvo bez divca i danilovica (spanci bez gasola i kalderona). argentinci, koji su bili u naletu, izvukli su nas u cetvrtfinalu i jedva smo ih dobili. tad smo mogli da vidimo sta ce se kasnije desiti sa tom ekipom. mislim da jos uvek nismo spremni da dobijemo spaniju. nadam se da gresim.

Boza_zvani_Pub
mislim da jos uvek nismo spremni da dobijemo spaniju. nadam se da gresim.
mislis izbacimo?

Кристофер Лумумбо
jasno je sta sam time hteo da kazem.

Filipenko

Završavamo svoju odiseju u četvrtfinalu. Nije realno. Hvala Dudi za srebro sa ovim momcima prošle godine, ove se jednostavno nije moglo više.

Кристофер Лумумбо
Završavamo svoju odiseju u četvrtfinalu. Nije realno. Hvala Dudi za srebro sa ovim momcima prošle godine, ove se jednostavno nije moglo više.
http://www.youtube.com/watch?v=34lXOpjLJqM

El Mago

Hrvati su stvarno nevidjeni luzeri u ovoj igri :lol: Hrvatska ispadanja u zadnjih pet godina 2005. Hrvati vodili četiri razlike 35 sekundi prije kraja i tri dvanaest sekundi do kraja. Zahvaljujući sucima Španjolci izvukli produžetak i konačnu pobjedu2007. Poraz od Litve 72:74. Zoran Planinić promašio oba slobodna bacanja za izjednačenje.2009. Hrvati vodili 15 razlike protiv Slovenije i izgubili dva koša razlike 65:67možemo da dodamo i Kecmana ovde ;)

goofs

A 2001? Vodili nesto tipa 27 razlike u zadnjoj cetvrtini, protiv Turke u 1/4f, i uspeli izgubiti to :lol:

Feindouno

19 je bilo u cetvrtoj, toliko se sjecam.

Sign in to follow this  

• Create New...