Jump to content

1/8 finala

Recommended Posts

• Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

50

• Кристофер Лумумбо

22

• Jose Raul Capablanca

19

• Joe D

18

Osim u neverovatnom slucaju da Grci nisu preokrenuli na -8 kad sam otisao od TV-a, mogu da kazem samo steta. Grci bi bili laksi protivnik. Ne da nas nikako ne bi dobili, ali su paljevine i neki bitni igraci su im nikakvog karaktera. Spanci su masina. Mogu da igraju egal celu utakmicu, ali u nekom trenutku neko ce da proradi, zvekne trojku, ukrade loptu i prelomi. S druge strane, ja jos cekam nasu bas dobru utakmicu.Doduse, naravno da mi je drago sto su grcki smradovi upali u jamu koju su sami sebi iskopali.

Boza_zvani_Pub

sranje je sto kao prvi u grupi moramo na prvake sveta vec u 1/4.ali sta je tu je. daleko od toga da imamo minimalne sanse.

Edited by Boza_zvani_Pub
sranje je sto kao prvi u grupi moramo na prvake sveta vec u 1/4.ali sta je tu je. daleko od toga da imamo minimalne sanse.
Jebiga, kriv je prvak koji gubi od kojekakvih u grupi.
Vasilij Zajcev

drago mi je zbog Grka, ali krivo zbog nas. Spanci dizu formu.. mi cemo trebati da odigramo kao Hrvati veceras, svoju najbolju tekmu, na neko potpuno ludilo, a oni da budu u kanalu

Ето ти сада. Пре 1/8 финала сви причали добијамо Хрвате +10 а сада свима говно стало.Ми смо добили Шпанце на ЕП када су имали "правог" Гасола а и сада су без Калдерона.На Фернандеза пустити Марковића и Паунића. Крстић може на крај са Марком, и надам се да ће Теодосићу бити лакше у одбрани са Наваром него ли са Укићем, барем што се тиче продирања. Шут је проблематичан свакако јер он шутира из блока, често.Рубио тешко погађа са веће удаљености али би могао бити проблем за чување Теодосићу.Видећемо.

Edited by No7
drago mi je zbog Grka, ali krivo zbog nas. Spanci dizu formu.. mi cemo trebati da odigramo kao Hrvati veceras, svoju najbolju tekmu, na neko potpuno ludilo, a oni da budu u kanalu
.. tesko, tesko.Jedino ako Kleo, pardon Teo eksplodira i natrpa im silne trojke. I Tepic da udje u formu od pre dve godine.. i jos mnogo toga.
  • Create New...