Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

1/8 finala

Recommended Posts

Malvo
sofo saranjuje gasola
Sofo je u prvom poluvremenu bio apsolutno kriminalan: popio jedno tri banane i imao gomilu izgubljenih lopti i retardiranih poteza.

Feindouno

Odlicna cetvrtina, kvalitetno prangijanje

crtamOrasi

jbg, gledam fudbal, kad sam poceo da gledam basket video sam prvo rampu sofoa, a onda i izlazak gasola u aut sa loptom nekoliko napada potom

renne

preokrenuše španci

renne

Izduvaše ga Grci

Jozef K.

zona je dala rezultat. Ipak na Španiju. Šteta. Sa Grcima bi bio doživljaj. Ovako gubimo jedno 20 razlike.

crtamOrasi

gotova je zabava ovde. da je spanulis bio raspolozen grci su mogli i do pobede.

Feindouno

Spanci su jednostavno prejaki.

Venom

Osim u neverovatnom slucaju da Grci nisu preokrenuli na -8 kad sam otisao od TV-a, mogu da kazem samo steta. Grci bi bili laksi protivnik. Ne da nas nikako ne bi dobili, ali su paljevine i neki bitni igraci su im nikakvog karaktera. Spanci su masina. Mogu da igraju egal celu utakmicu, ali u nekom trenutku neko ce da proradi, zvekne trojku, ukrade loptu i prelomi. S druge strane, ja jos cekam nasu bas dobru utakmicu.Doduse, naravno da mi je drago sto su grcki smradovi upali u jamu koju su sami sebi iskopali.

Boza_zvani_Pub

sranje je sto kao prvi u grupi moramo na prvake sveta vec u 1/4.ali sta je tu je. daleko od toga da imamo minimalne sanse.

Edited by Boza_zvani_Pub

Feindouno
sranje je sto kao prvi u grupi moramo na prvake sveta vec u 1/4.ali sta je tu je. daleko od toga da imamo minimalne sanse.
Jebiga, kriv je prvak koji gubi od kojekakvih u grupi.

Кристофер Лумумбо

diamantidis zavrsio reprezentativnu karijeru

Vasilij Zajcev

drago mi je zbog Grka, ali krivo zbog nas. Spanci dizu formu.. mi cemo trebati da odigramo kao Hrvati veceras, svoju najbolju tekmu, na neko potpuno ludilo, a oni da budu u kanalu

No7

Ето ти сада. Пре 1/8 финала сви причали добијамо Хрвате +10 а сада свима говно стало.Ми смо добили Шпанце на ЕП када су имали "правог" Гасола а и сада су без Калдерона.На Фернандеза пустити Марковића и Паунића. Крстић може на крај са Марком, и надам се да ће Теодосићу бити лакше у одбрани са Наваром него ли са Укићем, барем што се тиче продирања. Шут је проблематичан свакако јер он шутира из блока, често.Рубио тешко погађа са веће удаљености али би могао бити проблем за чување Теодосићу.Видећемо.

Edited by No7

BlackGeorge
drago mi je zbog Grka, ali krivo zbog nas. Spanci dizu formu.. mi cemo trebati da odigramo kao Hrvati veceras, svoju najbolju tekmu, na neko potpuno ludilo, a oni da budu u kanalu
.. tesko, tesko.Jedino ako Kleo, pardon Teo eksplodira i natrpa im silne trojke. I Tepic da udje u formu od pre dve godine.. i jos mnogo toga.

Sign in to follow this  

• Create New...