Jump to content

1/8 finala

Recommended Posts

Plus jean.Ako udju u utakmicu sa zeljom da se nadigravaju kao Brazilci danas mislim da nemaju sta da traze.
a i ako ne udju.^_^litva ima sanse da prodje jedino ako skola slomi obe ruke, pa i onda tesko.
  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

22

• Joe D

18

• Feindouno

50

• Jose Raul Capablanca

19

Skola je jak k'o crna zemlja i ima izuzetno jake ruke. Nije on bas fizicki toliko slabasan. Apsolutno neverovatan igrac ali ima i toga da ga je Brazil jako slabo cuvao. Verovatno su se bojali Delfina kad god je igrao dva na dva sa Skolom i njega su udvajali pa je Skola cesto ostajao na poludistanci bez odbrane. A odatle je neprejebiv. Ne mogu da se setim kada sam poslednji put gledao centra da je tako smrtonosan sa 5-6 metara od kosa.
Naravno da nije slabašan, naročito ima čvrste noge i oslonac, ali on u principu svako veče (u NBA, a i ovde) uglavnom igra protiv viših, jačih i skočnijih od njega, pa mu to ne smeta da trpa sa neverovatnom lakoćom. Jednostavno ima previše poteza, verovatno najveći arsenal low post poteza na svetu u ovom trenutku + sjajan šut sa poludistance, što dovodi do toga da ga je praktično nemoguće držati.

Jesam ja jedini koji misli da bi Brazil mogao i bolje da prodje da ovaj Barb(ar)osa nije uopste ni igrao? Huertas mu je objasnio neke stvari, 'bo ga NBA i sutevi u 4oj sekundi napada.Skola bog :Hail: kako covek sve to lepo i mekano ubacuje, sa takvom lakocjom, pomisli covek da bi to mogao bilo ko. Argentina bolje deluje sa Obertom, mada mi se cini da ih umor sustize, premalo igraca u rotaciji imaju i pitanje je koliko ce snage imati u nastavku. Pomescje Litvu, to je sigurno, ali dalje...da im je Nocioni tu, i mozda jos jedan za dobru rotaciju sa klupe, mogli bi i do zlata.

Jednostavno ima previše poteza, verovatno najveći arsenal low post poteza na svetu u ovom trenutku + sjajan šut sa poludistance, što dovodi do toga da ga je praktično nemoguće držati.
Ovo plus nenadjebivo kapiranje prostora i kosarkaske geometrije cini jednog velikog asa. Slicno kao i Venom, hejlovao sam ga cak i kad nas je nemilice trpao. Svakako najbolji igrac prvenstva, posle Duranta naravno.
Toliko o neophodnosti da budeš fizička zver da bi mogao biti među najboljima na svetu u ovoj igri.
Jedno pitanje za razmisljanje. Scola ili Dwight Howard? Da se razumemo, ne mislim na estetiku vec na uticaj na rezultat.
  • Create New...