Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

1/8 finala

Recommended Posts

hattori
Plus jean.Ako udju u utakmicu sa zeljom da se nadigravaju kao Brazilci danas mislim da nemaju sta da traze.
a i ako ne udju.^_^litva ima sanse da prodje jedino ako skola slomi obe ruke, pa i onda tesko.

Ivo Petović
Skola je jak k'o crna zemlja i ima izuzetno jake ruke. Nije on bas fizicki toliko slabasan. Apsolutno neverovatan igrac ali ima i toga da ga je Brazil jako slabo cuvao. Verovatno su se bojali Delfina kad god je igrao dva na dva sa Skolom i njega su udvajali pa je Skola cesto ostajao na poludistanci bez odbrane. A odatle je neprejebiv. Ne mogu da se setim kada sam poslednji put gledao centra da je tako smrtonosan sa 5-6 metara od kosa.
Naravno da nije slabašan, naročito ima čvrste noge i oslonac, ali on u principu svako veče (u NBA, a i ovde) uglavnom igra protiv viših, jačih i skočnijih od njega, pa mu to ne smeta da trpa sa neverovatnom lakoćom. Jednostavno ima previše poteza, verovatno najveći arsenal low post poteza na svetu u ovom trenutku + sjajan šut sa poludistance, što dovodi do toga da ga je praktično nemoguće držati.

goofs

Jesam ja jedini koji misli da bi Brazil mogao i bolje da prodje da ovaj Barb(ar)osa nije uopste ni igrao? Huertas mu je objasnio neke stvari, 'bo ga NBA i sutevi u 4oj sekundi napada.Skola bog :Hail: kako covek sve to lepo i mekano ubacuje, sa takvom lakocjom, pomisli covek da bi to mogao bilo ko. Argentina bolje deluje sa Obertom, mada mi se cini da ih umor sustize, premalo igraca u rotaciji imaju i pitanje je koliko ce snage imati u nastavku. Pomescje Litvu, to je sigurno, ali dalje...da im je Nocioni tu, i mozda jos jedan za dobru rotaciju sa klupe, mogli bi i do zlata.

Feindouno

Jesi.Usrao je pred kraj ali je do tada odigrao dosta dobro, 50% iz igre (5/9 trojke) i 20 poena uprkos problemu sa faulovima. Mnogo bolje od njegovih dosadasnjih uzasnih partija.

J.R. Cash
Jednostavno ima previše poteza, verovatno najveći arsenal low post poteza na svetu u ovom trenutku + sjajan šut sa poludistance, što dovodi do toga da ga je praktično nemoguće držati.
Ovo plus nenadjebivo kapiranje prostora i kosarkaske geometrije cini jednog velikog asa. Slicno kao i Venom, hejlovao sam ga cak i kad nas je nemilice trpao. Svakako najbolji igrac prvenstva, posle Duranta naravno.
Toliko o neophodnosti da budeš fizička zver da bi mogao biti među najboljima na svetu u ovoj igri.
Jedno pitanje za razmisljanje. Scola ili Dwight Howard? Da se razumemo, ne mislim na estetiku vec na uticaj na rezultat.

Ivo Petović
Jedno pitanje za razmisljanje. Scola ili Dwight Howard? Da se razumemo, ne mislim na estetiku vec na uticaj na rezultat.
Dobro, biti fizička zver definitivno pomaže. :D

pp34

ako je neko propustio zezanje ...

Malvo

javni nastavlja da briljira:

20:00 Одбојка: 10. Међународни турнир "Трофеј Београда", Србија-Куба

Lezilebovich

Na nekom drugom topiku je napisano da prenose SLO-TUR u slučaju da mi pobedimo protiv Španaca. Nadam se da će tako biti. Mislim, trening odbojka :isuse:

Sign in to follow this  

• Create New...