Jump to content

1/8 finala

Recommended Posts

• Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

22

• Joe D

18

• Feindouno

50

• Jose Raul Capablanca

19

Stvarno je steta sto je jedna od ovih ekipa morala da ispadne a 1 krs od ekipe kakva je Rusija igra cetvrtfinale :(
Bedak za Brazil sto su morali da ispadnu u 1/8, dok 1 Rusija igra cetvrtfinale. Al sta ces...
:)Ako neko ima BHT 1 snimak je u 00:15

skola :Hail:covek je bog kosarke. prosto neverovatno koliko je dobar.jbt, ovo je ubedljivo najbolja utakmica na prvenstvu. plasim se da bolje od ovoga necemo gledati.

Edited by kojot
Klasik prvenstva u osmini finala. Ali, Skola - kakav arsenal pokreta i šuteva. Nemoguće ga je čuvati. Toliko o neophodnosti da budeš fizička zver da bi mogao biti među najboljima na svetu u ovoj igri.
Skola je jak k'o crna zemlja i ima izuzetno jake ruke. Nije on bas fizicki toliko slabasan. Apsolutno neverovatan igrac ali ima i toga da ga je Brazil jako slabo cuvao. Verovatno su se bojali Delfina kad god je igrao dva na dva sa Skolom i njega su udvajali pa je Skola cesto ostajao na poludistanci bez odbrane. A odatle je neprejebiv. Ne mogu da se setim kada sam poslednji put gledao centra da je tako smrtonosan sa 5-6 metara od kosa.

ma pokusali su njega da cuvaju na sve moguce nacine na ovom prvenstvu ali on je svima ubacio po 30 komada. ako se dobro secam, on je nama ledjima utrpao mnogo vise poena nego sutevima sa distance, bas zbog drugacije odbrane. covek je zver od igraca.

ma pokusali su njega da cuvaju na sve moguce nacine na ovom prvenstvu ali on je svima ubacio po 30 komada. ako se dobro secam, on je nama ledjima utrpao mnogo vise poena nego sutevima sa distance, bas zbog drugacije odbrane. covek je zver od igraca.
Yep. Scola je definitivno na vrhuncu karijere, kad moze da odigra sta god hoce. A takav vrhunac karijere retko ko dostigne. Mene cak nije nervirao ni kad smo igrali s njima, vise sam se divio. Osim sto nije bilo potrebe da mu sudije pomognu u par navrata. Ipak je i on covek, ponekad je moguce ga zaustaviti.
Yep. Scola je definitivno na vrhuncu karijere, kad moze da odigra sta god hoce. A takav vrhunac karijere retko ko dostigne. Mene cak nije nervirao ni kad smo igrali s njima, vise sam se divio. Osim sto nije bilo potrebe da mu sudije pomognu u par navrata. Ipak je i on covek, ponekad je moguce ga zaustaviti.
Slažem se, a kad pomislim, pa mi smo ga i solidno čuvali, da nije dobio par faulova koje nikako nije zaslužio, zadržali bi ga na 25.
  • Create New...