Jump to content

Osmina finala: Srbija - Hrvatska

Osmina finala: Srbija - Hrvatska  

79 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje

Recommended Posts

ocu ija nesto da kaem za :unsure: dnevnik: dobijamo. i to za cetvrtinu (15-20p), koliko smo objektivno i jaci. samo sto ce ta cetvrtina verovatno doci posle poluvremena, a mi se nervirati onoliko u prvom delu... ocekujem da oni ipak otvore dobrim sutem, takodje agresivnoscu, mislim da ce nam cak i parirati skokom u pocetku
I meni se cini da ce utakmica imati ovakav tok, a to znaci mnogo potrosenih zivaca.
e da, i Dudin cas Vrankovic...mozda se zona cuvala za 1/8...
Ubedjen sam da necemo igrati zonu ni sekund. Jednostavno, ovaj tim ne igra tako. Ako u nekom periodu utakmice i stanemo u zonu bojim se da ce to biti potez icajnika, a to ne zelimo da vidimo.
Markovica uvesti tek kada ovi ispuste dusu. Ako udje pre toga ocekujem full court press Hrvata i 3-4 izgubljene lopte. Ako su nas skautirali (jeste im trener mediokritet ali ajde) mislim da su uvideli da na tu foru mogu da nas navataju. Sto se naseg napada tice, mislim da bi Duda trebao malo vise da forsira Novicu i Tea u p`n`r`, pri cemu bi se Novica otvarao na sut za tri. Naravno, uzdam se i u dominaciju u skoku (10-15 skokova viska).
Ne znam odakle ti to da ce Markovic u serijama da prodaje lopte na full court press. Markovic prodaje lopte kad zaglavinja pa napamet krene da vraca loptu napolje, sa presingom do sad nije imao problema.
  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

21

• Venom

23

• Feindouno

50

• kim_philby

35

Ne znam odakle ti to da ce Markovic u serijama da prodaje lopte na full court press. Markovic prodaje lopte kad zaglavinja pa napamet krene da vraca loptu napolje, sa presingom do sad nije imao problema.
Upravo tako, secam se kad je Pesic sa KKCZ forisrao u jednom delu sezone full court press i jedino protiv HF to nije uspevalo uopste, naravno zbog Markovica a delimicno i zbog ostalih iz njihove spoljne linije.
:ph34r:
Sala, opusti se... Kad je Zajcev pomenuo vukovarca, setio sam se da su nam trojica visokih igraca rodjena u Hrvatskoj. Podjednako nebitno za tekmu poput cinjenice da je svojemreno Teodosic "prao ruke u Moravi" :)

Who voted for: Hrvatska

tangodelta king louie pbg12345 Roger Sanchez BlackGeorge misko1 Venom maheem
vidju staga rvata angry.gifpozivam svu forumsku zapadnu bracu da na ovom topiku navijaju za svoju gej selekciju. bice zanimljivije
  • Create New...