Jump to content

Osmina finala: Srbija - Hrvatska

Osmina finala: Srbija - Hrvatska  

79 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje

Recommended Posts

Evo kratko poredjenje sa ovom spanskom generacijom - pokazali su talenat 2002. Prvu medalju su osvojili 2003. tek od 2006. oni uzimaju medalje redovno.
španci su, doduše, osvojili prvu medalju (bronzanu) 2001. u turskoj. mada je u tom slučaju paralela još lepša - medalja na evropskom, ispuš na svetskom u četvrtfinalu, pa dominacija :D
  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

21

• Venom

23

• Feindouno

50

• kim_philby

35

imam i ja jedno pitanje za košarkaški pismenije forumaše:kojom logikom je Popović ispred Ukića, Kusa, pa i Planinića koji može da odigra keca?
Mislim da je Planinic igrao povredjen celo prvenstvo, na kraju nije igrao zbog toga. Od Kusa su svi bolji. Ne da sam ljubitelj Popovica, naprotiv.
Mislim da je Planinic igrao povredjen celo prvenstvo, na kraju nije igrao zbog toga. Od Kusa su svi bolji. Ne da sam ljubitelj Popovica, naprotiv.
Od Kusa nisam video ništa na ovom prvenstvu (sem faula koji Slavko nije video :)), ali ono što je on igrao pre 2-3 sezone u Ciboni je pojam za Popovićevu igru sa ovog. Možda ne baš toliko drastično kvalitetnije, ali suštinski drugačiji način igre od čoveka za koga bih rekao da "zna" (razigrava, pogađa... beše razbio Partizan na nekoj od NLB utakmica?). Možda je on sad sa daleko od te igre, na kraju opet je i najstariji u ovoj hrvatskoj reprezentaciji (pa je možda i do kilometraže).Nisam znao da je Planinić povređen.

Kus je hrvatski Avdalovic. Neko ko ce da igra sta mu se kaze, nece da forsira, pa zato nece mnogo ni da gresi, ali to uglavnom zato sto nema mnogo talenta niti kvaliteta. I nije to losa stvar, dobar je igrac za domace/regionalno takmicenje, ali ovo je za njega previsok nivo.

http://www.dalmacijanews.com/Vijesti/Vijesti/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/35994/Maljkovic-za-DalmacijaNEWS-Hrvatskoj-treba-novo-vodstvo.aspxEvropsko prvenstvo ce narocito biti jace od svetskog sada kada se bude igralo sa 24 ekipe, a nekvalitetne ekipe Jordana, Irana i Angole, ali i SAD, Argentinu i Brazil zamenimo sa jakim Portugalom, Ukrajinom, BiH i dodati po zelji. Ako se Srbija ne komentarise jer njima nije zeleo biti selektor, a Hrvatska se komentarise, da li po istoj logici znaci da sjor Boza to zeli da preuzme reprezentaciju Hrvatske ili je ovo samo seruckanje posto se on poslednjih 10 godina svuda mota (od Zvezde pa nadalje), a nista ne preuzima?
  • Create New...