Jump to content
Delija67

Osmina finala: Srbija - Hrvatska

Osmina finala: Srbija - Hrvatska  

79 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje

Recommended Posts

Timmy

Okacio sam na fejzbuku fotku sa Tepicem kao profil pikchr. U inat svima :P

Alphons
i kako nas je skupo kostala losija partija protiv njih (istina bez Krleta i Tea...)
ovaj tim bez njih dvojice i sa njima nije ni izbliza isti, shodno tome poređenje je malo neprimereno.
sa konstatcijom da su dobili Iran i Tunis ispada da su oni grupa gradjana...nema sumnje da mi jesmo jaci tim, da smo favoriti, ali pritisak je veliki, mnogima je to prvi Mundobasket, udje li se u egal zavrsnicu i penale...setimo se kako je taj Tomas igrao nadahnuto protiv partizana....
zato je meni drago što smo dobili Argentince - mnogim klincima iz ekipe je "skinut mrak" kada su velike tekme u pitanju. I neki su se zaista dobro pokazali.
a Tijanic uzeo akreditaciju za Istanbul i sad zamisli da toliki put predje da bi gledao jednu tekmu....mislim uzas....:)
:lol:

Dankan Ajdaho

Ja bih ipak stao sa preteranim optimizmom, a naročito sa "lako ćemo" principom, da ne bi bilo suza u subotu uveče.Utakmice sa Hrvatima ne spadaju u "obične" utakmice, tu ima mnogo emocija i psihologije, te se ne treba zatrčavati. Utakmica će biti teška i neizvesna, i treba joj se krajnje ozbiljno posvetiti.

hazard

glupog li termina...

Alphons
Ja bih ipak stao sa preteranim optimizmom, a naročito sa "lako ćemo" principom, da ne bi bilo suza u subotu uveče.Utakmice sa Hrvatima ne spadaju u "obične" utakmice, tu ima mnogo emocija i psihologije, te se ne treba zatrčavati. Utakmica će biti teška i neizvesna, i treba joj se krajnje ozbiljno posvetiti.
Količina mog optimizma je obrnuto proporcionalna optimizmu u našem taboru. Ako oni misle "lako ćemo", onda ja mislim "sranje!".A verujem da Duda jako vodi računa da se niko ne opusti, a ni zapali previše zbog protivnika.

freakns

jao bre ljudi, pa kakvi crni Hrvati... da se isti ovi igraci i selektor pojave u dresu Angole svi bi se ovde spdrali i slavili kako smo dobili lakog protivnika. ali eto, ovaj se ne zove Angola ili Holandski Antili pa je eto zajeban... hrvatski igraci, a na prvom mestu selektor, su masovno operisani od kosarke. i mogu se zvati kako hoces, to ne menja cinjenicu da ne umeju igrati kosarku. kao sto sam istakao, njima treba oko 80% suta za tri da bi igrali egal tekmu sa nama, a ako mogu da bodu 80% za tri onda vala neka osvoje i celo prvenstvo. jedino sto nikako ne smemo da dozvolimo, to je nacionalna patkometrija, a mislim da je Duda vise nego dovoljno pametan da to izbegne...

mandingo

Prekini da malerises, nesreco jedna... :D

Parsons
jao bre ljudi, pa kakvi crni Hrvati... da se isti ovi igraci i selektor pojave u dresu Angole svi bi se ovde spdrali i slavili kako smo dobili lakog protivnika. ali eto, ovaj se ne zove Angola ili Holandski Antili pa je eto zajeban... hrvatski igraci, a na prvom mestu selektor, su masovno operisani od kosarke. i mogu se zvati kako hoces, to ne menja cinjenicu da ne umeju igrati kosarku. kao sto sam istakao, njima treba oko 80% suta za tri da bi igrali egal tekmu sa nama, a ako mogu da bodu 80% za tri onda vala neka osvoje i celo prvenstvo. jedino sto nikako ne smemo da dozvolimo, to je nacionalna patkometrija, a mislim da je Duda vise nego dovoljno pametan da to izbegne...
ja mislim da nece biti nimalo lako. hrvati vec imaju alibi.

freakns
Prekini da malerises, nesreco jedna... :D
pazi, vece su sanse da i ti i ja kresnemo Kristinicu nego da nas ovi amateri dobiju, tako da, opusteno :D
ja mislim da nece biti nimalo lako. hrvati vec imaju alibi.
da, imaju jak alibi, ne umeju da igraju kosarku :D

Joe D

Hrvati sad pricaju kako su zeleli bas nas u osmini i kako uopste nismo individualno jaci. Dobro je znati da se kod njih neke stvari nikad ne menjaju.

Dankan Ajdaho

Pa lepo je što su srećni.

Alphons
Hrvati sad pricaju kako su zeleli bas nas u osmini i kako uopste nismo individualno jaci. Dobro je znati da se kod njih neke stvari nikad ne menjaju.
:lol:Štonoreče neko, sve i da su nameštali da igraju protiv nas mogli su to malo dostojanstvenije da urade.

Venom

Bez obzira na freakova uobicajena preterivanja, ostaje cinjenica da nijednog protivnika koji ima kakav-takav renome i/ili tradiciju nismo uspeli lako da dobijemo. Hrvati se mozda raspadaju i mozda bi i od Angole izgubili, ali odredjeni igraci tamo nisu bas totalni indijanci. Oni sami po sebi nisu toliko bitni, ali kao sto rekoh, nije islo glatko ni protiv Nemaca, ni Australije, ni Argentine. To sto smo dobili dve utakmice, a oni izduvali protiv svih ozbiljnijih, znaci da smo veliki favorit, ali me vise od pomisli da njih moze da krene sut, brine da nas moze da ne krene sut. Trebalo je i Argentinu glatko da dobijemo, pa je sve maltene spalo na trojku na 25 sekundi do kraja.

Joe D
Bez obzira na freakova uobicajena preterivanja, ostaje cinjenica da nijednog protivnika koji ima kakav-takav renome i/ili tradiciju nismo uspeli lako da dobijemo. Hrvati se mozda raspadaju i mozda bi i od Angole izgubili, ali odredjeni igraci tamo nisu bas totalni indijanci. Oni sami po sebi nisu toliko bitni, ali kao sto rekoh, nije islo glatko ni protiv Nemaca, ni Australije, ni Argentine. To sto smo dobili dve utakmice, a oni izduvali protiv svih ozbiljnijih, znaci da smo veliki favorit, ali me vise od pomisli da njih moze da krene sut, brine da nas moze da ne krene sut. Trebalo je i Argentinu glatko da dobijemo, pa je sve maltene spalo na trojku na 25 sekundi do kraja.
Bas tako. Hrvati se mozda raspadaju, ali imaju oni dobre igrace, i sto je bitnije, imaju igrace koji mogu potpuno da polude u mecu. Imaju i centre i sutere. Uostalom, Sloveniju su umalo dobili, to se lako zaboravilo. Ne ide nam na ruku ni ovo sto je Duda pricao da mi prakticno necemo ni da treniramo u hali u kojoj se igra, dok su oni tamo odigrali sve meceve. Prosto, ne prihvatam da ce ovo biti tako lako kao sto mnogi predlazu.Idealno bi bilo kada bismo napravili razliku u prvoj cetvrtini, i odrzavali do poluvremena. Tada bi oni lako klonuli. Ako udju rano u sut, bice svasta.

• Create New...