Jump to content
IGNORED

Da li ste leteli avionom i kako vam je bilo?


nesha taxista

Recommended Posts

Yoyogi, aparat ti se pozlatio za ove fotke, stvarno su super! :) Kada vidim ovaj monitor sa Australijom odmah me neka nostalgija uhvati, nisam bio tri godine i kriza pocela da hvata..Ove godine sam leteo u business class sa Emirates, neopisivo iskustvo, sve je kao sto si ti opisao sa BA, samo sto kapetan nije dolazio :D Leteo sam FRA-DXB i DXB-IST, sluze klopu cetiri sata bez prestanka, a sta sve nude, pa za to moze da se otvori novi topic :D
Amen to that, isti sam se tako proveo u Qantas-u...eh Srbijo, kosmodromu jedan
Link to comment
  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Yoyogi

    42

  • jms_uk

    30

  • nesha taxista

    21

  • ObiW

    12

U petak je ovaj JAL 777-200 (na sebi ima ispisan i naslov jednog topika u "Putovanja") je odradio let JL737 (slucajno lici na ime drugog modela aviona, povratni je JL738).Precnik motora, kada se doda i nosac, je veci nego precnik celog trupa B-737 (ko ne veruje mojim ocima, moze da googluje):Pazi kako mali izgleda mehanicar.jal1.jpgEvo i ANA B777-200 u prolazu pored B-737.jal2.jpg

Edited by Yoyogi
Link to comment
U petak je ovaj JAL 777-200 (na sebi ima ispisan i naslov jednog topika u "Putovanja") je odradio let JL737 (slucajno lici na ime drugog modela aviona, povratni je JL738).Precnik motora, kada se doda i nosac, je veci nego precnik celog trupa B-737 (ko ne veruje mojim ocima, moze da googluje):
sjajne fotke :) a evo i jos nekoliko00130585bk1.jpg kazu da su za ovu fotku skinuli krilo sa B737 :)i jos dvehttp://www.airliners.net/open.file/0881502/L/http://www.airliners.net/open.file/0313496/L/ja jos nisam leteo sa T7, ceka da se doda na listu :)
Link to comment

meni malo nedostaje raznolikost aviona na evropskim destinacijama - mislim da 80% aviona koji to lete su A319/20/21 ili B737...zato mi je bilo drago da se ufuram na onaj Varigov MD11. Jedno vreme sam se razmisljao na jednodnevni izlet Madrid- Tenerife, Iberija u sezoni salje B747 i A340. :)negde sam skoro procitao da KLM ukida dnevni A330 izmedju LHR i AMS, bice samo B737 :(edit: jos je tu u februaru....hmmm, maybe, just maybepicture1px3.png

Edited by jms_uk
Link to comment

Da utefterim zadnji let, vidim da ih je vise nego sto sam prosli put rekao - 207 letova. Mahom dugolinijski saobracaj. Ako je u proseku svaki let bio 8 sati, to ispade vise od 1600 sati. A to je taman radno vreme za jednu godinu. Kao da svaki dan odes na aerodrom i vozis se avionom od 9-5. I tako godinu dana.Na tom mestu oni koji kazu "e, bas mi treba Iternet i email jos i u avionu" pocnu da gube argumente...Moj omiljeni, opet, Hong Kong:cp.jpg

Edited by Yoyogi
Link to comment

Kakva sam beda, činim jednu šestinu od onih šest sedamdesetčetvrtina koji u životu nisu kročili u avion jer "nije bilo prilike". Osećam se k'o govno, guano, merde.O, Srbijo, zemljo među šljivama/O Srbijo, buno među narodima/O Srbijo, mrš u pizdu materinu

Link to comment

A340, pre tacno godinu dana. Mada je fino unutra, ovaj tip aviona je propao.U 2006. su prodali samo 15 komada. Sa 4 motora i potrosnjom goriva bio je lak plen za B-777 koji radi skoro isto sa dva motora.a340cx.jpg

Link to comment
negde sam skoro procitao da KLM ukida dnevni A330 izmedju LHR i AMS, bice samo B737
A330 je unutra bolji i mnogo tisi nego rival mu B767. Bio sam samo 4 puta u njemu, nije nesto rasprostranjen u mom delu sveta. Japan nema ni jedan jedini u saobracaju.Changi, 18, jul 2003:a330.JPG
Link to comment

Evo i jedne evropske firme. British Airways BA10 SYD-BKK-LHR.BA1.JPGKada su uveli nove avione sa in-seat ekranima, bile su reklame na gradskim autobusinma u Sidneju "400 screens theathre". Ekonomska klasa.BA2.JPGOsvezenje dolazi u malim kolicinama (uporedivo sa formatom kreditne kartice) ali moze da se trazi jos.BA3.JPG

Link to comment
Evo i jedne evropske firme. British Airways BA10 SYD-BKK-LHR.Osvezenje dolazi u malim kolicinama (uporedivo sa formatom kreditne kartice) ali moze da se trazi jos.BA3.JPG
A ti grickaš nokte, a? Sad ću te drukam kod Nicole. Edited by ObiW
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...