Jump to content
IGNORED

Da li ste leteli avionom i kako vam je bilo?


nesha taxista

Recommended Posts

Ovaj sto sam ga ja uslikao ima to "4 engines 4 long haul".To je bilo kao odgovor na masu linija koje su se odrzavale 2-motornim 767.Ma cini mi se da je onaj sto sam ga video na JFK avgusta 2002. imao vecim slovima ono Mine bigger than yours, to je bio jedan od prvih letova.

Link to comment
  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Yoyogi

    42

  • jms_uk

    30

  • nesha taxista

    21

  • ObiW

    12

Brrr i Dare, postovi su vam obrisani zbog off-a, kao i Yoyogijev odgovor na to. Možete nastaviti s diskusijom na temu.

Edited by nesha taxista
zarez
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nisam leteo ovim avionom, pogotovo ne na Antarctic.Moj inzenjer, koji je proveo 6 meseci na Antrarktiku (Japanska meteoroloska stanica) mi je pricao da tamo avioni ne lete po lepom ili po losem vremenu.Sto ne po lepom?Kaze, piloti ne mogu da razaznaju da li su na nebu ili se stmoglavljuju u led. Plava boja oba elementa, nema razlike izmedju neba i "zemlje". Slika je iz australijskih novina ali moze da ilustruje na sta mislim i na sta on misli:blueblue.jpg

Link to comment
  • 4 weeks later...

u proteklih nedelju dana bilo je 3 leta, i nekih noviteta, sve po 2 :) :- dva nova aerodroma [JFK i ORD]- dve nove kompanije [Virgin Atlantic i JetBlue]- dva nova tipa aviona [A343 i E190]pozitivni utisci: * legroom u Embraeru [b6] :o sjajno - tako ja zamisljam letove po Evropi* IFE u VS 744 - sve on demand* klopa - cini mi se da se generalno klopa popravila podosta u poslednjih godinu, dve - pogotovo u odnosu na ono kako je bilo pre 5-6 godina* jako ljubazno osoblje na LHR-JFK letumalo losiji utisci:* legroom u Eco clasi Virgin* IFE u VS 343 - ovi filmovi poceli pre 11 minuta, a sledeci put tek za 2 sata* VS do poslednjeg trenutka pokusava da naplati emergency exit sedista * ORD airside - manjak bilo kakvog restorana/bara [ovo vazi samo za T5, ostalo ne znam]edit: dodato za T5@ORD

Edited by jms_uk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...