Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

5. kolo: Srbija - Argentina

5. kolo: Srbija - Argentina  

41 members have voted

1. 1. rezultat

• Srbija > 20
    • 20 > Srbija > 10
    • Srbija < 10
    • Argentina < 10
      0
    • Argentina > 10
      0

Recommended Posts

Jose Raul Capablanca
Mislim da skolu ne moze niko da zaustavi i da hoce. Nadam se da ce duda upotrebiti bostonovu taktiku protiv clevelanda - pusti skolu da postigne 40 ako treba, a sve ostale ubi u pojam odbranom i svedi zajedno na ispod 30 poena. Pogotovo Delfina, jer ako i njega krene, nece valjati.
To sam i ja rekao, samo ne baš 40, dosta mu je 20 :DRecimo tekmu sa Nemcima Argentinci zamalo da izgube iako je Skola ima 20 poena, Delfino 27, a Oberto 11, znači sva trojica su odigrali dobro, ali ostatak ništa...

MrX
Mislim da skolu ne moze niko da zaustavi i da hoce. Nadam se da ce duda upotrebiti bostonovu taktiku protiv clevelanda - pusti skolu da postigne 40 ako treba, a sve ostale ubi u pojam odbranom i svedi zajedno na ispod 30 poena. Pogotovo Delfina, jer ako i njega krene, nece valjati.
Ovo je jedna od najforsiranijih floskula u sportu koje postoje, skoro kao "vise volim asistenciju nego da poentiram" ili kad centarfor koji zivi od liste strelaca kaze "nije bitno ko da gol samo da pobedimo" ili kad Sareni kaze "lepo rasporedjeni poeni" (100 poena makar ih dala dvojica je lepse od 80 makar ih desetorica dali po 8). "Pusti Galisa, Drazena, Dzordana da postigne svojih 40, a mi cemo paziti na ostale", a onda se na njima izmene po cetiri cuvara i svi preuzimaju i pomazu na njima i na kraju kad ih pobedis, a oni ubacili 40 kazes kako je kljuc bio sto si zaustavio Branka Vukicevica koji je umesto 6 postigao dva poena, kako da ne. Taktika protiv ekipa sa jakim pojedincem je ubiti ga odbranom, spustiti mu procenat pa ako je on toliko alav da do svojih 40 poena potrosi 40 suteva i stigne do njih sa procentom od 25% to je super, onda ostali i ne mogu stici ubaciti vise od 30 poena jer nisu imali dovoljno suteva, ali to nije "pustanje" glavne zvezde i pritiskanje ostalih, naprotiv.

pp34
Ovo je jedna od najforsiranijih floskula u sportu koje postoje, skoro kao "vise volim asistenciju nego da poentiram" ili kad centarfor koji zivi od liste strelaca kaze "nije bitno ko da gol samo da pobedimo" ili kad Sareni kaze "lepo rasporedjeni poeni" (100 poena makar ih dala dvojica je lepse od 80 makar ih desetorica dali po 8). "Pusti Galisa, Drazena, Dzordana da postigne svojih 40, a mi cemo paziti na ostale", a onda se na njima izmene po cetiri cuvara i svi preuzimaju i pomazu na njima i na kraju kad ih pobedis, a oni ubacili 40 kazes kako je kljuc bio sto si zaustavio Branka Vukicevica koji je umesto 6 postigao dva poena, kako da ne. Taktika protiv ekipa sa jakim pojedincem je ubiti ga odbranom, spustiti mu procenat pa ako je on toliko alav da do svojih 40 poena potrosi 40 suteva i stigne do njih sa procentom od 25% to je super, onda ostali i ne mogu stici ubaciti vise od 30 poena jer nisu imali dovoljno suteva, ali to nije "pustanje" glavne zvezde i pritiskanje ostalih, naprotiv.
ok™

goodkat
eeeeh.... sretnih vremenaSkola bi pokupio više prašine sa parketa nego oni dečaci sa džogerima, šutnuo bi 10 bacanja, pao 15 puta, dobio dve rampe i utakmicu završio sa 8 poena, 4 skoka, 3 modrice, 2 čvoruge i podlivom...
Kada je Savić 1990. sa reprezentacijom Jugoslavije igrao na SP u Argentini, mali Skola je stvarno bio jedan od dečaka koji brišu parket. True story :) Čuo sam od Vladimira Stankovića.

Joe D

Skola se ne zaustavlja, nije on Maric. Eventualno mozes da mu smanjis procenat, on ce svojih 25-30 da da.Svejedno, mislim da ovo dobijamo.

Goranz

Maksimalno lozenje i onda nas Argentinci rutinski otresaju u 3/4.

Joe D

Opet ova dvojica u studiju?

ΟΛΥ

beli medved moze i u studio da kasni angry.gif

Jozef K.

trojica. A Aca sa statistikom ubi.

tsva

vreme je za jedan "skalp"srecno momci !

Edited by tsva

tsva

osim Tea kao da su se svi usrali

ΟΛΥ

eto tacno radimo ono sto ne treba. dopustamo otvorene suteve spolja i brzu igru. crni kosta :lol::isuse:

Feindouno

Transition defence - non existent.

Ted

Ovi će malkice da nam opšte sa kevom. Il mi se samo čini?blink.gif

Sign in to follow this  

• Create New...