Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ekliniku mortale i Petra pana sam uvek doživljavao kao entry level alternativu, mada me je kod Eklinike uvek iritirao vokal, osim na 7".

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Prvi put posle šest godina Damir Imamović nastupa u Beogradu: Velika sala Doma omladine Beograda, četvrtak 16. mart od 20.00. Specijalni gost je Igor Božanić. Damir nastupa sa Žigom Golobom (kontrabas) i Derya Türkanom (kemenche), možda bude i još neko sa njima na par pesama... 
Ulaznice u prodaji tickets, gigstix, online, blagajna DOB-a. 
info
 

 

  • +1 3
Link to comment

The songs Led Zeppelin played live most of all:

‘Dazed and Confused’ – 413

‘Whole Lotta Love’ – 312

‘Moby Dick’ – 309

‘Since I’ve Been Loving You’ – 298

‘Stairway to Heaven’ – 271

‘Heartbreaker’ – 259

‘Communication Breakdown’ – 253

‘Black Dog’ – 230

‘Rock and Roll’ – 218

‘White Summer/Black Mountain’ – 209



https://faroutmagazine.co.uk/song-led-zeppelin-played-live-most/

Link to comment

Ne znam gde bih pisao ovo, pa ajde ovde. Bio sam na nastupu koji se zove "An evening with Bruce Dickinson" i imam utisaka. Nastup je koncipiran nakon što je Brus izdao svoju autobiografiju, a ideja je (valjda) bila da na njemu malo podrobnije ispriča neke dogodovštine iz knjige tj. svog života. U svakom slučaju, nisam znao sta da očekujem i na šta će to da liči, ali Brus je Brus i vredi dati mu šansu.

 

Elem, ovo je zapravo bio stand-up u kom on priča, kenja i prosipa neke fore. Bilo je zaista smešnih momenata, a i drag ti čovek, plus je vrlo harizmatičan i elokventan, ume da nosi nastup, no bilo je i nekih dosta krindži forica i blage neverice. Okarakterisao bih to kao "dad's jokes", ali od lika koji nikada nije bio konvencionalni otac. Previše nekih kursadžijskih šala oko kurca, očekivao sam nešto malo inteligentnije.

 

Uglavnom je pričao o svom detinjstvu, školi i Samsonu, a posle kad je došao trenutak za Mejdene samo je vrteo neke komične fotke sa nastupa, ismevao svoj outfit i slično, jako malo priče zaista o Mejdenima. To mi je sve bilo ok, jer o Mejdenima svi već sve znaju, koga je šta zanimalo može da pročita na internetu. Dotakao se i svoje borbe sa rakom, ali nekako na isuviše neozbiljan način i bez prave poruke šta je to bilo za njega i kroz šta je prošao.

 

Poslednji deo nastupa bio je rezerviran sa Q/A. Ideja je da pre početka ljudi napišu na papiru neko svoje pitanje, pa on to na kraju izvlači i odgovara. Veliki propust (inače lošeg) organizatora je što to nije bilo na vidljivom mestu, tako da smo propustili šansu da pišemo, a pitanja koja su izvučena su...pa ono, ne preterano inventivna, uglavnom se drže aviona i Mejdena, na momente deluje i da su "iscenirana". E i najavio je novi solo album za 2024. godinu.

 

Sad ovako kad vrtim, nije bilo toliko loše, no deluje mi da nešto tu fali. Mi smo u suštini gledali zabavljača koji nas celi život zabavlja na jedan način, a sad odjednom radi to na drugi, i naravno da nije prirodno da pruži vrhunsku izvedbu. Zato mislim da je trebalo malo drugačije koncipirati sve to. Vredi pogledati, no lično ne bih se cimao do Beča zbog ovoga da sam znao kakvo je.

 

btw. Igor Rakočević uočen u publici. Brat.

 

BruceDickinson-NewYorkCity-020422-1920px

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, TheWind said:

Ne znam da li je iko pre napisao, ali 1975 dolazi u Kragujevac na Arsenal. Potpuno cudnovato i definitivno vredno gledanja

Cudnovato u smislu jer su veliki bend, pogotovo mi je drago jer su mladji bend i valjaju, tako da scena nije gotova sto se tice muzike

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...