Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

2 hours ago, Nikodije said:

 

Jesi li bio na Saturnusu?

 

Nisam, u nedelju sam 10 sati pisao neki jebani ugovor, pa nisam mogao da idem na koncert. Kažu moji da je bilo izuvanje, posebno Esoteric.

Link to comment

U kom smislu? 

 

Meni se cini sasvim ubodena sustina - preskupa je organizacija velikih koncerata ako racunas samo na domacu publiku kao izvor prihoda + jebada sa putovanjem van Sengena i logistikama + imas blizu mnogo jednostavnije a podjednako atraktivne lokacije u vidu Zagreba i Budimpeste. E i nemamo dobar prostor za osrednji koncert, to je fakat.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, goofs said:

U kom smislu? 

 

Meni se cini sasvim ubodena sustina - preskupa je organizacija velikih koncerata ako racunas samo na domacu publiku kao izvor prihoda + jebada sa putovanjem van Sengena i logistikama + imas blizu mnogo jednostavnije a podjednako atraktivne lokacije u vidu Zagreba i Budimpeste. E i nemamo dobar prostor za osrednji koncert, to je fakat.

U jednom pasusu je bilo ~svaka čast našoj publici, prate nove stvari, u drugom ~nasa publika voli proverene bendove. Takve stvari, a ovo oko organizacije i ti šta navodis verujem da je tačno.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, I*m with the pilots said:

U jednom pasusu je bilo ~svaka čast našoj publici, prate nove stvari, u drugom ~nasa publika voli proverene bendove. Takve stvari, a ovo oko organizacije i ti šta navodis verujem da je tačno.

Ta riba mi je išla na nerve tokom celog intervjua, nikada joj neću platiti kartu.

Link to comment

Ja to sve oko publike skontah kao podilazenje citaocu, odnosno publici. Ne mozes javno reci ljudi su lenji i/ili siromasni, a zelis da ukazes na to, a opet bi ostao u drugarskim odnosima sa klijentelom. Slazem se da je sve to dosta nevesto ispalo, samo ja nisam davao previse znacaja tom delu.

Link to comment

 

Fat Freddy's Drop na platou ispred Opere pre dve nedelje, 11.11. Jedan od koncerata koji su bili otkazani pre dve godine, otvorili su ovogodišnju sezonu proslave pedesetogodišnjice zgrade Opere. Meni je početak bio malo spor (rege), kada se pojavio hip-hop bukač malo sam se zapitao šta ja tu radim, ali je druga polovina koncerta (fank-džez) bila odlična, sa već dobro zagrejanim i raskomoćenim trombonistom i ostalim duvačima i publikom koja i na stepenicama veselo đuska. Shiverman pred kraj je poseban spektakl.

 

nOWyRgt.jpg

 

7OXCilv.jpg

 

ZruHZ2I.jpg

 

gKQC7he.jpg

 

SaE

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...