Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

3 hours ago, morgana said:

Nasla sam stampariju ipak :D 

 

Al jebiga suludo je ako vracaju ljude bez papira a ulaznice prodaju kao e ticket

 

Na par ulaznica koje sam kupio pise da se na ulazu moraju pokazati odštampane na A4 papiru, da neće važiti pokazane u e formatu. Sa druge strane ulaznicu za Hazmat Modine pokazao u tel, žena pogledala i pustila me bez ikakvog očitavanja. 

Link to comment

pa pričajte kako je bilo... jel zapalio neko u publici pljugu? jel vajtest boj pao u nesvest od trovanja? jesu svirali stare hitove? jel publika pevala? jel se sedelo? jel se stajalo? jel neko dobacio nešto smešno? jel nestajala struja? gde je bio koncert? jesu devojke vrištale? jesu babe vrištale? jesu svirali know how?

Link to comment

ma vristali smo svi, nisam znala da imaju toliko tolikih fanova ovdje, a to znaci da sam nadmena u svojoj fanosti. pjevanje onako, ali u posljednjoj trecini koncerta vajtest boju i ovom drugom sanco pansi koji mi je inace favorit pridruzila su se jos dva clana u cilju unosenja zivine u igru i to je funkcionisalo odlicno, dio publike se spustio do pozornice i plesuckao.

svirali su know how, a na bis homesick (:wub:).

divni su bili zbilja, odlican koncert.

  • Haha 1
Link to comment

Lačni Franz 29.09. u Rumi.

Ne mogu da nađem na netu ni u kom prostoru će biti. Ima li neko iz Rume sa detaljnijim informacijama? Možda navratim.

 

Oproštajna turneja. U Srbiji su najavljeni i 30.09. Smederevo i 1.10. Beograd. 17.09. su valjda bili u Novom Sadu. 

Link to comment
12 hours ago, klimt said:

Lačni Franz 29.09. u Rumi.

Ne mogu da nađem na netu ni u kom prostoru će biti. Ima li neko iz Rume sa detaljnijim informacijama? 

Saznao sam da je koncert otkazan zbog renoviranja Kulturnog centra.

Link to comment

Sutra uvece, Jazz Cafe, Camden

 

Quote

JAPANESE CROSSOVER PIONEERS
KYOTO JAZZ MASSIVE

For the first time in 15 years the genre-defying project performs live in London, celebrating the release of their highly-anticipated new album Messages From A New Dawn. 20 years on from their breakthrough debut Spirit of the Sun, Shuya Okino brings along a special 7-piece band to present their new dancefloor friendly cross-over vision – just their second LP in 2 decades. Expect the ultimate broken beat, jazz-funk, cosmic grooves from this legendary group.

 

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...