Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Dvodnevni Belgrade Rocks u okviru „Beogradske zime“  

Oba dana nastupi počinju u 17 časova i održavaće se na Trgu Nikole Pašića, a ulaz je slobodan. 

U sredu, 29.12.2021.  nastupiće: Damir Urban & 4, Električni orgazam, Straight Mickey & The Boyz, Kanda Kodža i Nebojša i Zoster.

U četvrtak, 30. decembra, nastupiće: Bjesovi, Paraf , Obojeni program, Artan Lili i Let 3.

Edited by klimt
  • +1 1
Link to comment
On 13.12.2021. at 2:40, Musky said:

Neuništivi su...gledao sam ih na sajmištu 1984-e Powerslave tour...i još rokaju. Oni, AC/DC i bubašvabe bi samo pretekli da zagudi najstrašnije.

the rolling stones somewhere-in-her-smile-she-knows GIF

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Nikola Vranjković = Rock'n'roll.

 

Prvi snimak je moj, postaviću još kad budem stigao..

 

Ne postoji bolji koncert on tradicionalnog Nikolinog novogodišnjeg...

 

To je skoro pa religiozno iskustvo, epifanija u najmanju ruku. Ko voli RNR, trebao bi makar jednom u životu da mu prisustvuje.

  • +1 8
Link to comment

i ja bio, bilo dobro. od pola 9 do iza ponoci, i nisam se smorio. zna da vodi koncert tako da ne pada nijednog trenutka. mozda malo smaraju ovi njegovi fanovi - sektasi, al nema veze,

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
Nikola Vranjković = Rock'n'roll.
 
Prvi snimak je moj, postaviću još kad budem stigao..
 
Ne postoji bolji koncert on tradicionalnog Nikolinog novogodišnjeg...
 
To je skoro pa religiozno iskustvo, epifanija u najmanju ruku. Ko voli RNR, trebao bi makar jednom u životu da mu prisustvuje.
Računaj da sam ti dao lajk.
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

i ja bio, bilo dobro. od pola 9 do iza ponoci, i nisam se smorio. zna da vodi koncert tako da ne pada nijednog trenutka. mozda malo smaraju ovi njegovi fanovi - sektasi, al nema veze,

 

Ja zbog fanova Block Outa nisam hteo ni da pustim taj bend godinama. Do jaja mi je što Vranjković opušten lik, debeli pecaroš koji se druži sa Bandarom, dok fanovi tripuju urbanizam mladih sokolova.

  • +1 2
Link to comment

Ja sam ga jednom zvao da dodje na svirku, da organizujem, koliko sam prolupao bio, trazio lik neke pare. Ja odem kod pravog organizatora koji je jos pri tome roker bluz/jazz tipa i ne mirise, kontam begradski istinski pecat tipa ekv i naslednika bloka auta. Kazem ja njemu sta sam namerio i nije mi se vise od tada javljao na ulici.

Skoro smo progovorili.

Link to comment

U srednjoj sam dao kasetu GDSe drugaru da presluša, on je to pustio u busu na vokmenu. I ide album, dođe Tri korne penal i toliko se udubio u pesmu/smorio da je tek posle nekog vremena skapirao da su se baterije istrošile i da zbog toga sve ide usporeno a da Mita ne peva baš tako.:blush:

Spoiler

Zašto mooojjjiiii rooooditeljiiiii znaaaajuuuuu sveeeeeeeee

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...