Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Dead Can Dance planirani za 12. 5. 2022. u Areni

 

Tricky, koliko vidim, još nije otkazan. To bi trebalo da bude u Domu omladine, 16. oktobra. 

 

...

 

A u Americi Faith No More otkazali turneju zbog navodnih Pattonovih mentalnih problema. Nadam se da je samo psihička iscrpljenost u pitanju.

  • Hvala 1
Link to comment

Koncert u čast Vlade Divljana zakazan za 19. septembar 2021. ODLOŽEN!

Novi datum koncerta je 10. novembar 2021. 

Žena i ja još uvek se oporavljamo od korone. Ne znajući za ovo odlaganje, pre par dana, poklonili smo ulaznice prijateljima. Sad sam im javio "da ne poljube vrata".

 

On 16.9.2021. at 23:15, Malkmus said:

Dead Can Dance planirani za 12. 5. 2022. u Areni

 

Tricky, koliko vidim, još nije otkazan. To bi trebalo da bude u Domu omladine, 16. oktobra

 

Hvala za informaciju za Dead Can Dance.

 

Tricky treba da bude 15. oktobra a ne 16. Proveri na donjem linku.

https://www.tickets.rs//program/tricky-1991

Imam kartu, valjda ću se do tada oporaviti... Da kompletiram "Bristolski trip hop triling" (Massive Attack, Portishead, Tricky), samo mi još on fali. Srećom, gledao sam i Martinu Topley-Bird kad je bila ispred MA.

 

  • +1 1
Link to comment

Odlična je ovo vest za "Dead Can Dance". Nadam se samo da će celokupna situacija omogućiti da dođu. Još uvek je neprežaljen odloženi koncert "Tindersticksa"... Btw, od toga mi ostadoše i "zarobljene" karte u nekakvim vaučerima za Kombank dvoranu koji se mogu iskoristiti do kraja godine, i to za koncerte i predstave (u globalu, za sve osim filmova i klope i pića). Kako stoje stvari, teško ću na nešto ići, te ako ima zainteresovanih, rado ću se dogovoriti oko prepuštanja vaučera za nešto manje novaca (imam 6 puta po 1.000 dinara, a mogu da idu za 4,5k). Javite ako znate nekoga, lako ćemo se oko svega usaglasiti:).

Link to comment
19 minutes ago, Filozof manijak said:

Gledao sam Trikija na Exitu, negde s početka dvehiljaditih. Odličan nastup je bio. 

Jeste, to je mislim bilo posle objavljivanja onog albuma gde je obradio Lovecats...

 

I u Bgd u Depou par godina kasnije je bio odlican, svedeniji... Tricky Kid...

 

Ja imam karte i za ovo, za sada nije odlozeno

Link to comment
1 hour ago, notenoughreasonsforclaire said:

Još uvek je neprežaljen odloženi koncert "Tindersticksa"... Btw, od toga mi ostadoše i "zarobljene" karte u nekakvim vaučerima za Kombank dvoranu koji se mogu iskoristiti do kraja godine, i to za koncerte i predstave 

Takođe, baš sam se radovao tom koncertu.

Ja sam dobio povraćaj na račun. Samo sam fotografisao ulaznicu i poslao im putem mejla.

Način refundacije verovatno zavisi od toga gde i kako je karta kupljena.

Link to comment

Uffff, malo jebe korona, al' moze repete. U Becu pre 2 leta su ugazili, mada su mi ostali duzni Rosettu, Grudge, Eulogy i Lateralus, to bi mogli sada, bilo im je to mestimicno™ u setlistama u skorije vreme. H. mi je omiljena ali to mislim ne sviraju vec 20 godina.

Fun fact: hteli drugari i ja da idemo u Prag ili na Rock am Ring cak i bukvalno smo ispusili karte 3 sekunde nakon sto su pustene, svaki od nas je drzao jedan front, na kraju ja ulovio Bec i otisli tamo. :laugh:

Za SOAD isto tako ispusili karte za Budimpestu (nismo hteli na tribine), pa ulovili SOAD + Korn u Milanu i FNM takodje u Milanu + Deftonese u Budimpesti.

Novembra 2019., u takozvanom prethodnom zivotu. :fantom: Nista se od toga jos nije odrzalo. 

Ima i Gojira u Zagrebu u januaru ko vole. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Kapiram da cemo i mi opet u 3 kolone™, Djilas Jeremija i Bosko, pa sta ukebamo. :D 

Mislim da i RATM treba da ima koncert u Becu, sve je trebalo biti prosle godine pa ispomerano, sad vise ne znam. 

Link to comment
4 hours ago, Plajvi said:

mada su mi ostali duzni Rosettu, Grudge, Eulogy i Lateralus, to bi mogli sada, bilo im je to mestimicno™ u setlistama u skorije vreme

 

Nijesam viđao ove naslove na njihovom Touru iz 2019. Uglavnom je to bio neki koktel Jambi-Stinkfist-Vicarious-Aenima uz par novih pesama i par interludova. Msm, nije krem de la krem, ali ipak epički šta god da odsviraju. Ovo što si ti nabrojao je san snova. :D Pitanje je koliko 57-godišnji Maynard ima volje i želje i glasa da se jebava sa onim vriskom na kraju The Grudge-a. 

 

Svakako će biti historijski čuti Pneumu i 7empest, i tome se nadam i radujem.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...