Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

3 hours ago, Frank Pembleton said:

Jel to Cuko proglašen "žutim lopovom" pa ga nema ni na balkonu?







... Shiit has hit the fan
 

bio je pred kraj sezone čini mi se kod ivana ivanovića. iako je s moje tačke gledišta taj intervju bio da se ispovraćaš, možda mu u ovom smislu nije trebao, pa je otpisan.

Link to comment

Objavljen je i lineup druge bine Beerfesta. S obzirom na spisak, izgleda da se ovde mnoooogo zateglo sa kintom:

Quote

 

Na bini Riff and beer nastupaće:

18. avgust – Keni nije mrtav, Zvoncekova bilježnica, Six pack, KBO!, NBG

19. avgust – Scordisci, Pero Deformero, Samostalni referenti, Sharks, snakes & planes

20. avgust – Iskaz, Jorgovani, Kristali

21. avgust – Blast 77, Popečitelji, Vuča mikrokozma, Love hunters

22. avgust – Zona B, Texas flood, Bjesovi, Deca loših muzičara

 

 

Link to comment

Ajde, ko je bio na Bir festu i gledao ovaj spektakl?

Quote

 

Alen i Tifa su, naime, večeras pred publikom pevali pesmu "Ružica si bila". Kad je Tifa trebalo da otpeva svoj deo pesme, Alen je odjednom počeo da peva, pa je nastao haos. 

Tifa je pobesneo, pa je bacio bubicu na scenu i istrčao sa bine. Menadžer ga je jurio i nagovarao da se vrati na binu, međutim Tifa nije hteo da čuje za to. Zaključao se u kontejner koji je na "Bir festu" bio rezervisan za njega i govorio sve vreme: "Šta će on meni da upada u pesmu!".

Koncert se nastavio bez njega, dok Goran Bregović nije odreagovao na ono što se dešava na bini.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...