Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ovo može i na neki topik o kuriozitetima... Oprostite akvalitet, snimao sam preko tuđih glava. Bend se zove Pink Tiles (lokalne devojke i momci), deo novogodišnjeg programa, ali ono što je meni posebno došlo kao poklon od Božić Bate je krajnje neočekivani cover "Needle in the Camel's Eye" (od Briana Enoa, dakako)... Nije uobičajeno u programu "pub rocka" :D Blago rečeno.

 

 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
12 hours ago, Indy said:

@roksi

 

Ako nisi videla (i drugi koji su slučajno/namerno u Melburnu).

 

HK.jpg

 

wow!! nisam to videla... o nee... ako ne dodje do promene ja sam tada negde na great ocean road-u:( smrc:(

 

ti ides? 

 

 

Link to comment
15 hours ago, villiem said:

 

najcudniji trip na svakom exitu je kad dodje neki skakac na binu a nikola sakuplja kablove ispred, ne bas bukvalno, al tu je, kontrolise napolju pod satorom

 

Ne znam jel još radi za Berar

Link to comment

Koji je najbolji sajt šta god za praćenje koncerata po BGu?

 

Često mi se desi da otpratim svriku Prošo voz benda.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Laibach, Metro Theatre u četvrtak (preksinoć). Od majstora (van džeza) koji tako dugo traju a još uvek su sveži i imaju šta novo da kažu prevazišli su i Dejvid Birna i Nik Kejva. Bilo je nekoliko stotina ljudi, mala sala dobro popunjena, moj utisak je da je nekih dvadesetka posto bilo "našeg" sveta (majice "SFRJ", ljudi nalik na Žižeka i resto šarenog sveta, možda ih je bilo još u gomili "propisno" obučenih ovdašnjih likova). Pesme sa albuma "Sound of Music" sa čedno obučenom pevačicom i Milanom u belom odelu, na platnu Kekec i Kempbel supe, plus prizori Severnokorejanaca kako vežbaju, obrade žestoke, činjenica da su Severnokorejanci baš njih zvali kao prvi bend sa Zapada u odsustvu Koltrejna se sasvim lepo slaže sa višestrukim Rodmanovim gostovanjima. Posle "and now something completely different" Milan se vraća u crnom odelu, Marina sa prikladnom frizurom i dekolteom, i ide vožnja sa Smrt za smrt, Brat moj praćen crvenim felacijom na ekranu, Sympathy for the Devil sa Vladimirkom, Tanz mit Laibach, Na kraju drugog bisa Life is Life i Surfing Trough the Galaxy sa video igricom.

 

Ovo im je bio prvi koncet ikad u Australiji, sad idu na Tasmaniju u Lanceston na Mona Foma (Museum of New Art's Festival of New Art), na poziv Dejvida Volša koji je u Hobartu osnovao verovatno najinteresantniji muzej savremene umetnosti. Dejvid Volš je inače kockar u penziji, zaradio je ogromne pare kockajući se sa ortakom Željkom Ranogajecom za koga mislim da je uticao da ove godine tamo zovu Lajbah a da pre nekoliko godina zovu Marinu Abramović kao glavnog gosta. Na majici koju su prodavili na leđima piše spiisak koncerata na januarskoj turneji po južnoj hemisferi - Sidnej, pa četiri koncerta (juče, danas, i dva sutra) u Lancestonu, pa onda Melburn - "maybe next time" i Velington NZ "maybe next time"".

 

Nisam video noskicha

 

Fekeyqs.jpg

 

9RwYmJK.jpg

 

0zSma2v.jpg

 

oPZHfJF.jpg

 

2onJGnk.jpg

 

x9Pyr7S.jpg

 

V0Guq8L.jpg

 

0811orG.jpg

 

 

Share & Enjoy

Edited by Gojko & Stojko
slike
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...