Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

1 hour ago, I*m with the pilots said:

Zezaš da ti se svidja?

 

Guye? Naravno.

Sviđala mi se letos, što ne bi i sad? 

Jedan loš snimak neće me pokolebati. Ostajem privržen.

Edited by Ras
Link to comment
2 hours ago, ragasto said:

Fest mi se čini kao loša varijanta za svirke bendova koji nisu početnici, i u ovom slučaju nisu iz Beograda. Tu dolaze ljudi iz Zemuna, eventualno delovi NBGa i stvarno se svede na 20 ljudi koji sede i više pričaju nego što gledaju bend. Verovatno su uslovi bolji nego na drugim mestima, ali ako sviraš u Beogradu dva puta godišnje i od toga jednom na periferiji u koju ne idu ljudi koji koliko-toliko prate koncerte, onda ispadne ovako.

Ali nije uopste tako. Skorije je Kolja napunio, Referenti redovno pune, KKN isto, Del Arno napunio...  Mislim da su I Letu Stuke napunile, ali nisam bas siguran

 

Link to comment

Eto, bolji primeri...ja odem povremeno, u zavisnosti od toga ko svira ali je baš uvek bilo poluprazno. A uvek imam problem da dovedem još nekog jer "brate, znaš 'de je to". Ima veze i ko svira, naravno, ovde sam prvenstveno mislio na manje bendove koji i inače kubure sa brojem ljudi i onda kad se svira tamo...jebi ga. Čak mi i Kombinat izgleda kao malo bolja varijanta pošto se tu završavaju svirke ranije pa je lakše za prevoz.

 

@Lezilebovich

Edited by ragasto
Link to comment
4 hours ago, Ras said:

 

Guye? Naravno.

Sviđala mi se letos, što ne bi i sad? 

Jedan loš snimak neće me pokolebati. Ostajem privržen.

Okej

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
Popečitelji odrali večeras, kao i uvek. Ekipa mala ali odabrana, i predgrupa je bila jako dobra. Samo ne razumem zašto prave svirke u Festu, u selendri Zemunu može da dođe 20 ljudi, i to je sve:fantom:
Za ovo bi trebalo da letiš sa ovog svetog mesta
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...