Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Na dan certa, vako 1200...

nešto mi mnogo

još kad pomislim da će gde god da stanem, ispred mene da se nađu dva bolida koji ne zatvaraju usta... evo sad sam se iznervirala :lol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Одлично је било завршно вече Новосадског џез фестивала, нажалост нисам могла да испратим претходне дане. Сјајни извођачи, звук, музика и веома лепа интеракција са публиком. Отишла сам скоро сасвим неприпремљена, преслушавши тек нешто мало нумера преко јутјуба, кад оно - какво изненађење! Ватромет блиставих џезерских искрица са примесама соула, фанка, блуза, као облози на душу. Све честитке! 

Link to comment
On 2.10.2019. at 1:53, Nikola Kiric said:

PARAF uskoro kreće na turneju. Potvrđeni datumi su 14.12. Beograd, 20.12. Rijeka i 15.2. Zagreb. Turneja će sigurno uključiti i Ljubljanu. Nastupit će kombinirana postava (s Vim Colom i Valterom Kocijančićem) s dodatnim glazbenicima koji su već nastupali u koncertnim postavama banda. Paraf će promovirati CD box-set 'Sabrana djela 1976-1987' te obljetničko reizdanje albuma 'Zastave' koji uskoro izlazi na vinilu s originalnim mixom i dodatnom pjesmom 'Metalci'.

 

prvi datum turneje je 13.12. novi sad preporucujem svima da dodju u novi sad i dozive bend u opustenijem i autenticnijem prostoru od sale amerikana. 

Link to comment

 

Oscar Jerome u petak, u Landsdowne hotelu. Mala sala, manje od sto ljudi, tepih ulepljen pivom lepi obuću što đuskanju daje poseban šarm. Bend dobar preko očekivanja, naročito kada je ćelavac svirao saksofon a ne klavijature.

 

OUEedma.jpg

 

0GIGQEA.jpg

 

SaE

Link to comment
18 hours ago, Gojko & Stojko said:

 

Oscar Jerome u petak, u Landsdowne hotelu. Mala sala, manje od sto ljudi, tepih ulepljen pivom lepi obuću što đuskanju daje poseban šarm. Bend dobar preko očekivanja, naročito kada je ćelavac svirao saksofon a ne klavijature.

 

OUEedma.jpg

 

0GIGQEA.jpg

 

SaE

 

:heart: preljubomorna sam.

 

deluje da je bilo bas intimno! (u melb je nastupao u night cat-u, pa pretpostavljam da je bilo manje "kamerno"...)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...