Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

juce reggae festival u mom selu bio jedna odlicnost. neuobicajeno suncan dan, opustenost, naroda svih boja, oblika, velicina i starosti, puno red stripe pive, puno lakih narkotika (sto je bilo za ocekivati na reggae festivalu u juznom londonu), svi lagano klimaju i (bas kao sto zeli buja) svi se ljube i vole. sve u parku, na otvorenom, bez vece guzve i gazenja. 

 

mi dosli oko cetvorke naoruzani piknikom i uzivali maksimalno. taman oko tog doba krenuo ziggy, pevao malo svoje malo tatino. profesionalniji nego sto sam ocekivao, odlicni mu muzicari. zatim hodajuca legenda jimmy cliff. jebotekurac kakav snazan glas! zabavljac vegas tipa, odlican bend i repertoar bez iznenadjenja - wonderful world, vietnam (zamenjen sa sirija), hakuna matata, zatim par obrada (wild world, I can see clearly now) za kraj naravno - you can get it if you really want. zatim dj set i za kraj madness. madness-i razvalili. scena, zvuk, repertoar - sve perfektno. savrsen dan!

 

 

Image may contain: one or more people, people on stage, night and concert

Link to comment

Eto. Vidiš koliko je važno probati da se svi vole i ljube  ;) 

 

Možemo biti bolji ali smo prečesto lenji.

 

Žao mi je što nisam stigao da nadjem rege bend da naučim i to da sviram.

Ne slušam rege ali možda bi bio zabavan za sviranje. Kažu da je super za bubnjare.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Evo najave za jedan ODLIČAN koncert. U moje vreme se to prosto zvalo SVIRKA ali ovi sadašnji hipsteri su sve pogrešno shvatili.

 

Pošto sam ja jedan pre svega skroman dečko, evo printscreena sa mog tugaljivog fejbljuka

 

 

40olbfM.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Bujodrag
Link to comment
  • 2 weeks later...

PARAF uskoro kreće na turneju. Potvrđeni datumi su 14.12. Beograd, 20.12. Rijeka i 15.2. Zagreb. Turneja će sigurno uključiti i Ljubljanu. Nastupit će kombinirana postava (s Vim Colom i Valterom Kocijančićem) s dodatnim glazbenicima koji su već nastupali u koncertnim postavama banda. Paraf će promovirati CD box-set 'Sabrana djela 1976-1987' te obljetničko reizdanje albuma 'Zastave' koji uskoro izlazi na vinilu s originalnim mixom i dodatnom pjesmom 'Metalci'.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...