Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Bio na Muse-u u Lisabonu pre neki dan, ukombinovao s putovanjem. Nisam nista specijalno ocekivao jer cepaju gomilu pesama s novog albuma i setlist bio nekako meh, ali... Jebeno su ugazili. Svirali su i Deftones - Headup na bisu. :smiley_hail: Visual, audio, prostor, organizacija - sve 10. 

 

Highlight. :cool:
 

 

Link to comment
On 26.7.2019. at 12:39, wayfaring stranger said:

1. avgust 

Presing i Bullet for a Badman

u letnjem Dragstore-u. 

 

Da li je neko skorije gledao Presing? Kako to zvuci? 

 

 

+ kad realno pocinje taj koncert?

(presing, ovo druge ne znam sta je)

Link to comment
On 10.7.2019. at 23:07, maheem said:

Lep izveštaj, hvala na pisanju

 

On 20.7.2019. at 13:08, Ras said:

@klimt

Čitaju se tvoji izveštaji iako se možda ne lajkuju koliko bi trebalo :thumbsup:

 

Hvala Rase i tebi i maheemu! Gomilu dobre muzike sam ovde čuo. Dosta toga baš od vas dvojice.

Kopirao sam pre gašenja Foruma B92 neke svoje komentare koncerata i čitajući ih shvatio da sam mnogo detalja već zaboravio. To me je podstaklo da nešto opširnije napišem. 

 

On 20.7.2019. at 12:43, beyoncé said:

usput, imaš priliku da nadoknadiš propuštenog gorana trajkoskog na beer festu :unsure:

 

Hvala na informaciji, Beer fest ipak izbegavam. Za Gorana bi napravio izuzetak, ali tog 17. nema šanse da stignem.

Hindi Zahru i dalje slušam...

Link to comment

Kakva olujčina u Trogiru, lebe mekani, prekinut Vojkov koncert, mada je pokušao da tera bez razglasa,  publika je bila orna, a onda je bina krenula da se raspada i da leti po Kamerlengu, prilična panika na kraju...

 

U povratku ludnica, drveće popadalo na sve strane, murija, vatrogasci, haos! Stigli kući mokri do gaća.

Link to comment

sinoć Max Cavalera i Soulfly sasvim sasvim dobri na Beer Garden.

nije ovo nivo uzbudjenja kao kad sam ih gledao pre 15 godina u Hali Sportova, valjda zato što sam i ja stariji i verovatno zato što je ovde zvuk bio nekako rasplinut među drvećem štaliveć :D

al dobro krljaju matori i dalje.

 

 

 

Link to comment

Isti utisak:D. Solidan koncert, zvuk malo mrljav ali čulo se šta je trebalo...vratile su se uspomene, i na Maksovu svirajku (kako god se zove ono brazilsko čudo) i na ptičje gnezdo koje je ranije imao na glavi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...