Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Sjajna Shilpa Ray svira krajem jula u tri grada u zemlji. Beograd, Novi Sad i Jagodina. Prosto je fenomenalna uzivo, i veoma prijatna i zabavna posle koncerta.

 

https://balkanrock.com/vesti/najave/shilpa-ray-u-julu-u-beogradu/

 

Imam samo nesto sa mog koncerta, nesto mirnije; ovu drugu pesmu je posvetila nekome i mislim da u pitanju bio Prince (inace je tada i obradila jednu od njegovih najcuvenijih pesama), bezveze je sto je posle nisam ipak pitala. Zvuk nam nije bio sjajan, to je taj isti prostor u kom sam slusala svasta drugo, nadam se da ce kod nas biti dobro na tom polju. Dobra muzicka voznja je zagarantovana.

 

 

 

Ovo je vec Shilpa pustena sa lanca

 

 

@beyoncé

-----------

 

Nego, jesu li svirali Baba Zula zimus negde u Beogradu na kraju, tupili smo mnogo o KC Gradu..? Mi idemo da ih slusamo uskoro, a sa njima (tj, valjda kao solo show) ce biti i nova muzicka zvezda, Gaye Su Akyol. Slusala sam sta ima po tjubu, nesto mi se svidja, nesto i ne - ostavicu da me iznenadi uzivo :)

 

 

 

@beyoncé

Link to comment

 

On 16.7.2019. at 21:35, I*m with the pilots said:

Nego, jesu li svirali Baba Zula zimus negde u Beogradu na kraju, tupili smo mnogo o KC Gradu..?

 

On 16.7.2019. at 21:48, Ras said:

Nisu bili najavljeni Baba Zula, već Dirtmusic (Eckman + Race, a na poslednjem albumu + Murat).

 

ne unosi zabunu!

 

@I*m with the pilots 

 

BZ su bili dvaput najavljivani jesenas, oba puta se ništa nije desilo.

 

gaye su akyol je već neko vreme poznata i van turske. mislim da je izdala album za eckmanov glitterbeat. prošle godine je uz dirtmusic nastupala na off festu - world music side-projektu skopskog džez festivala. preslušala sam malo tada i utisak mi je bio otprilike kao tvoj.

 

On 16.7.2019. at 21:35, I*m with the pilots said:

 

šta je jazz kantina lisabon?

Link to comment
Quote

Jazz Kantina Lisabon predstavlja idealno mesto da pored osnovne delatnosti pruži mogućnost organizacije korporativnih žurki ili “after work party-ja” obzirom na direktnu povezanost sa svim dvoranama. Organizujte svoj networking, kafe pauzu ili ručak u 250 kvadratnih metara i modularnu postavku koja je obezbeđena.

 

Itd...

 

Idealno mesto za gledati Palomu Faith.

Link to comment
51 minutes ago, Filozof manijak said:

Idem večeras da gledam svirku LJubičica na trgu galerija

Ne znam šta da mislim o sebi... :unsure:

 

Buljičice live su mnogo bolje nego na studijskim snimcima.

Link to comment

Sinoć sam malo zakačio E-Play (jednolično), zatim otrpeo i Straight Mickey and the Boyz, da bi sačekao Obojeni Program, što je quantum leap u odnosu na prethodne! Nisam ih dugo slušao uživo, pa mi je i prijalo što su svirali nekakav best of, prilagođeni repertoar - Obojeni odličan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...