Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

kako nemastovito, oba benda smo vec gledali...ovo definitivno znaci kraj uspesne saradnje indjije i grin festa...i nista od robija, u2 i madone :De da, zar cyprus hill nije vec zakazan za maj?

Link to comment
delboj, poznatiji kao bad music, obicno u ovakvim situacijama reaguje na jedini pravi nacin, koji ljudi kao ti jedino valjda i shvataju. buljaska buranijo marsh u rupu. a delboj zaista poznaje ljudsku psihu i iz dana u dan sve ga bolje razumem. nadam se da si ti, decko blacktope, uspeo ovo da shvatis. a smajlije metni gde hoces.decko popdepresija
Nista, decko, ti ne razumes. A od BMFBP si udaljen sedamdesetak svetlosnih godina i prilicno je jadno da ga u svom postu p®ozivas i pokusavas da razumes :rolleyes: . Jbg, ispadas patetican. <_< Evo poklanjam ti jedan :lol: da ti pravi drustvo u fotelji na koncertu odabranih...
Link to comment
flajer23-03_8km_final2_web.jpgAna Never, bend iz Subotice, nastao je proleca 2002. kao uoblicen duh druženja, senzibiliteta, istraživanja i doživljaja muzike i života, njena cetiri clana. Bend cine Srdan Terzin (gitara), Dejan Topic (gitara) i Goran Grubišic (bubanj), Ivan Ckonjevic (bas, gitara), koji se znaju odmalena. Nadahnuti muzikom koju su slušali i motivisani unutrašnjm najintimnijim osecanjima i strepnjama, poceli su da stvaraju muziku koja predstavlja jedan nepretenciozan pokušaj višedimenzionalne ekspresije emocija, misli i vizija, i donekle, pokušaj krajnje senzitiviziranog otklona svega dekadentnog, što se može naci na mikro planu emotivno-inlektualnog života samih clanova, kao i na jednom, možda opštijem planu duhovnosti i života uopšte. Svesni svojih ne/kvaliteta, ali duboko svesni i uspeha koji donosi težnja ka afirmaciji koliko njih samih toliko i tzv. umetnicke istine, ipak su uspeli da se ostvare kao bend, uprkos svoj rezignaciji, defetizmu i apatiji koja krasi ove duše panonskog blata. Ana never je svirala od Budimpešte do Skoplja, gdegod se ukazala prilika za koncerte. Dok su njihovi planovi za 2008. fokusirani na snimanje novih kompozicija i objavljivanja novih izdanja, kao i za koncertne aktivnosti... Went predstavlja cetiri coveka. Igrajuci se improvizacijom, atipicnim tehnikama sviranja ili instrumentima, ponekad deluje kao prosto istrazivanje zvuka ili oslikavanje datog momenta. Ipak, postavljajuci sopstvenu estetiku glavna ideja je stvaranje muzike koja ce prevazici ogranicenja i za cilj imati refleksiju emocija i razmisljanja. Svako od ljudi predstavlja jednaku celinu unoseci sopstvene uticaje i impresije. Sam zvuk benda predstavlja zajednicu tih doprinosa, cesto praveci samo definisanje muzike jako komplikovanim. Went cine Stefan Pejatovitj (bubanj, perkusije), Nikola Chvrkitj (bas, perkusije), Goran Shtrbo (gitara, perkusije) i Dushan Filimonovitj (gitara, tenor.sax, mashine, glas).http://www.myspace.com/ananeverhttp://www.myspace.com/bandwenthttp://www.last.fm/event/482997
Link to comment
Nista, decko, ti ne razumes. A od BMFBP si udaljen sedamdesetak svetlosnih godina i prilicno je jadno da ga u svom postu p?ozivas i pokusavas da razumes :rolleyes: . Jbg, ispadas patetican. <_< Evo poklanjam ti jedan :lol: da ti pravi drustvo u fotelji na koncertu odabranih...
nimalo nisam srecan sto citam ovaj i par prethodnih postova koje si napisao. naprotiv.pop depresija i decko koji stoji iza te fantomske agencije, bas kao sto je i ova moja je drag prijatelj i nista se manje ne koprca od mene da bi opstao na ovom, satro, trzistu gde razna gologuzija pokusava da nam obojici zakatanci vrata i unisti omiljene koncerte nikad cuo bendova za 50, a ponekad i nesto vise seljacica koji se jos uvek loze da nije sve u tom drustvu vecito pretplacenom (i preplacenom) na vrhove top lista ili na balavljenje boranije po forumu kad se najavi da dolazi neko od te precenjene zgadije. zaista, ne znam sta te nateralo da napises ovih i onih par recenica. nije valjda da nisi stigao da kupis karte za wynna na vreme?
Link to comment
isti dan u beogradu sviraju gang of four, u originalnoj postavi i jedini su od bendova koji su se ponovo okupili, a da im koncerti valjaju cemu.
mudro zboris. gledah ih 2x pre par godina, i mnogo su jaki uzivo. obavezno videti.
Link to comment

Knopfler, Kravitz, Queen and Paul Rodgers, ako dodje i Van Morisson... meni dosta za ovu godinu... A cuo sam i neke price o Claptonu da dolazi krajem avgusta... to ce tek biti koncet...

Edited by Milosh76
Link to comment
Knopfler, Kravitz, Queen and Paul Rodgers, ako dodje i Van Morisson... meni dosta za ovu godinu... A cuo sam i neke price o Claptonu da dolazi krajem avgusta... to ce tek biti koncet...
Oce li neko da ide na Pol Enku cool.gif ?Bice u hali sportova NBG?BTW pre neki dan na TV-u cujem coveka mislim iz mascom-a koji kaze da se ljudi ne pale oko dolaska madone od toga nema nista...
Link to comment

turneja ane never:

21. mart - club aut - Sombor22. mart - kulturni centar - Ruma23. mart - SKC living room (with went) - Beograd3. april - feedback - Niš4. april - bash chelik - Pirot5. april - castro (with mooger fooger) - Skopje18. april - club 208 - Užice19. april - quintana roo (with qtera) - Podgorica24. april - club orlando - Dubrovnik26. april - ck 13 (with emanuil) - Novi Sad5. maj - rex (ring ring promo) - Beogradsve u 21
Edited by mokuci
Link to comment
na kolenima na haloween, pet minuta kasnije - patos na boston.wynn-e, care.
mene kupila "wedding song".i dobro, seljanka sam, the days of wine and roses. to ce uvek da me raspilavi. pa cak i kad nema fotelja.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...