Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Kurt Vile sinoc pokidao. Bas je bio dobar. Skroz stondiran, ali svaka nota na mestu. Sto ima zvuk, a wah-wah i distorzija na akusticnoj gitari su do jaja [emoji3] 
 
 
Šta si još gledao? Naravno pretpostavlja š da mene zanima kakav je bio Mali Steva [emoji6]




...shiit has hit the fan...

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Šta si još gledao? Naravno pretpostavlja š da mene zanima kakav je bio Mali Steva emoji6.png




...shiit has hit the fan...
 

 

Nisam bio na Malom Stevi, ali mi drugari kazu da je bilo odlicno, da je skroz profi i jedna od najboljih svirki na arsenalu od kad se odrzava.

 

Nesto sam sprecen bio da idem prva tri dana, bio sam samo na Kurtu i posle njega na Vizelju i Marku Luisu (ovo zato sto sam bio u drustvu pa se moralo, inace nije moj kap ov ti). Rekli su mi da je bio dobar i Red Fang. 

 

Navodno, posto je sledece godine jubilarni deseti festival po redu najavili su neki zesci lajnap, pa bas da vidimo. 

Link to comment
44 minutes ago, Sludge Factory said:

Nesto sam sprecen bio da idem prva tri dana, bio sam samo na Kurtu i posle njega na Vizelju ...

 

Kakva ti je bila svirka Vizelja?

Link to comment
8 hours ago, Filozof manijak said:

 

Kakva ti je bila svirka Vizelja?

 

Nisam bas merodavan, jer pre subote nisam cuo ni ton neke njihove pesme, a zakasnio sam na svirku koja je ionako trajala svega pola sata, od kojih sam ja cuo mozda 15 minuta. Mogu reci da su bili energicni, prangijaju solidno, mozda im fali malo mere, kako bih rekao, malo su preterali u par navrata, ali deluje mi da su klinci, tako da ima vremena :D 

 

 

Link to comment
1 hour ago, maheem said:

propustih jutros ovaj post pa došo da pitam kako je bilo :D

Preko neke leve kombinacije sam se dokopao Miše Relića, osnivača Musicology Barcaffe Sessions-a, pa sam uspeo da se ubacim u fan pit (!), gde je zvuk bio odličan (posle svirke kad se razišla gužva, shvatio sam da su ispred bine bila tri monitora okrenuta ka fan pitu, inače je u hali, po priči drugih ortaka posle svirke, zvuk bio očekivano mrljav i nikakav, što se i očekivalo, Hala Sportova jbt)

 

Bilo je odokativno 2500 ljudi, paklena gužva, vlaga i vrućina, ne znam kako bi toliko ljudi ugurali na teniske terene da nije bilo kiše, i pevale su se teme iz sveg glasa, čini mi se da su i štenci bili zatečeni prijemom.

 

Snarky-Puppy_10.jpg

 

Snarky-Puppy_13.jpg

 

Odradili su muških 2 i po sata, tri bisa, odlična energija, baš baš dobar provod...

Link to comment

e drago mi je zbog tebe. 
nisam imao pojma da su tako popularni kod nas :) pa to je lepo. 2500 ljudi?! prosto mi je neverovatno. ja ne bih znao pevati teme jer sam ih slabo slušao a ovo beše super prilika da ih upoznam live... ništa, doći će kad tad na red na neverending playlisti mog kompa <_<

Link to comment
4 hours ago, Sludge Factory said:

 

Nisam bas merodavan, jer pre subote nisam cuo ni ton neke njihove pesme, a zakasnio sam na svirku koja je ionako trajala svega pola sata, od kojih sam ja cuo mozda 15 minuta. Mogu reci da su bili energicni, prangijaju solidno, mozda im fali malo mere, kako bih rekao, malo su preterali u par navrata, ali deluje mi da su klinci, tako da ima vremena :D 

 

 

 

Odlgedao /odslušao sam ih pre par meseci ovde u N.Sadu, i oduševili su me energijom i baš tim preterivanjem. Nekako mi je baš legla ta sirova rokačina (i zanimljivo besmisleni tekstovi :happy:)

Sve u svemu jedan od zanimljivijih bendova na našoj rok sceni

Link to comment

Da, mislim ok je to preterivanje, nije neki greh, samo prosto stvar ukusa (ili trenutka cak). 

 

Imali su zanimljive kosulje gitarista i basista :lol:

Link to comment

Dead Can Dance, sinoć u Sava Centru.

Nemam reči da iskažem oduševljenje, muzika van ovog sveta. 

Vredelo je čekanja preko 25 godina... 

Link to comment

Slažem se. Fantastično bilo. Obukao sam i PPP majicu u njihovu čast.

 

Kupio sam karte u septembru i mislio sam da koncert neće nikada doći 😀

 

I super pesma za početak i kraj. 

Link to comment
On 23.6.2019. at 12:12, beyoncé said:

 

kada? roknuću se.

kakvi su uživo?

 

Izvinjavam se sto kasnim, ne postizavam :)

 

Svirka je bila 12. Juna i nisu losi uzivo, fino usvirani.

 

Cak sam i izblejio sa Liasom posle koncerta, super lik. 

 

On 23.6.2019. at 12:12, beyoncé said:

zavid i tebi :(

 

I meni opet :tongue:

Link to comment
On 3.7.2019. at 20:20, vladavsnarod said:

 

Izvinjavam se sto kasnim, ne postizavam :)

 

Svirka je bila 12. Juna i nisu losi uzivo, fino usvirani.

 

Cak sam i izblejio sa Liasom posle koncerta, super lik. 

 

 

I meni opet :tongue:

 

šteta, za malo smo se promašili  :permazavid:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...