Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Bob Geldof 11. avgusta na Nišvilu ...

 

Samo nije jasno zašto svi mediji, po principu "Resavske škole", prepisujući iz istog izvora, pišu da je ovo njegov prvi nastup u Srbiji?

 

Lično sam prisustvovao njegovom besplatnom mini-koncertu na platou ispred gradske skupštine u Beogradu 1996. godine ("Vreme" je pisalo da je bilo 20 hiljada ljudi). Znam da je to bilo pre onih velikih protesta, sećam se da je na koncertu isprozivao Bobana samo tako i da je na bis odsvirao "I don't mind" ...

Edited by stoka
Link to comment
On 7.6.2019. at 19:50, Plajvi said:

Tool u Becu preksinoc, neopisivo. Zvucim k'o pterodaktil, apsolutno najbolja svirka ikada. 

 

Bio sam na njihovom koncertu u Pragu dan ranije. Isti utisak delim, muzika, tačnost, preciznoct, video & light....najbolji koncert kom sam prisustvovao ikad.

(uz mali dodir opijata, jedno od najlepših psihodeličnih iskustava u životu)

 

 

Vide mi se ruke na snimku u zamahu sevdaha :D

Edited by Filozof manijak
Link to comment
On 7.6.2019. at 17:50, Plajvi said:

Tool u Becu preksinoc, neopisivo. Zvucim k'o pterodaktil, apsolutno najbolja svirka ikada. 

 

Kako bi uporedio to sa Bg koncertom od pre 10 godina (ukoliko si bio na istom)?

Link to comment

Nisam bio tada, tek sam poceo tih godina da ih slusam, kad je izasao 10k days, isprimao sam se tek posle. :) Gledam sad setlist iz Bg, nisu sada svirali Rosettu (omiljena mi) i Lateralus, to bih menjao za ove dve nove sto su svirali, ali dzaba cepidlaciti, vrhcina je svejedno. Bend razbija, imas utisak da sviraju osmorica, Mejnarda nisam ni cuo jer sam pevao™ sve vreme, gomila likova oko mene je popizdelo, nerdovi. :laugh:

 

On 17.6.2019. at 9:30, Filozof manijak said:

 

Bio sam na njihovom koncertu u Pragu dan ranije. Isti utisak delim, muzika, tačnost, preciznoct, video & light....najbolji koncert kom sam prisustvovao ikad.

(uz mali dodir opijata, jedno od najlepših psihodeličnih iskustava u životu)

 

 

Vide mi se ruke na snimku u zamahu sevdaha :D


To je duh! :D :hail:


 

Edited by Plajvi
Link to comment

Kurt Vile sinoc pokidao. Bas je bio dobar. Skroz stondiran, ali svaka nota na mestu. Sto ima zvuk, a wah-wah i distorzija na akusticnoj gitari su do jaja :D 

 

 

Link to comment
On 21.6.2019. at 13:13, vladavsnarod said:

Fat White Family u Briselu pre par nedelja. Kratka svirka obzirom da su imali desete dana pauze. 

 

62544299_1961986353905562_74260995626091

 

kada? roknuću se.

kakvi su uživo?

 

6 minutes ago, Sludge Factory said:

Kurt Vile sinoc pokidao. Bas je bio dobar. Skroz stondiran, ali svaka nota na mestu. Sto ima zvuk, a wah-wah i distorzija na akusticnoj gitari su do jaja :D 

 

 

zavid i tebi :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...