Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

^^ ma sve ok. da, meni je to baš osetljiva tema, razumljivo.

 

fala za video! nisam imao pojma da to postoji (mislim na tih par fotki ispred bilborda kod skc-a). 12 godina od tog koncerta, 9 otkako je jay umro...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Rock svirke, nema ništa sumnjivo, tu je radio i Suuns i još par koncerata. Dovuče ok svetlo i ok zvuk, neki put koristi njihovu "binu", kada ima para donesu i pravu.

Link to comment
On 22.4.2019. at 15:03, Host said:

Ko organizuje koncert Mono u sredu? Sumnjivo mi je sto je u SKCu. 

 

Ma profi su rock svirke, nema tu zime.

Nisam bio na koncertu u skc-u jedno 100 godina, baš da vidimo kako će to da izgleda.

Ne stižem vrv na Jo Quail, to bih baš rado pogledao kako izgleda uživo.:dry:

Mono će da ubiju, tu nema greške.:thumbsup:

Link to comment

Ja.:D

Doduše, okasnio par minuta...meni možda i najbolji Mono nastup koji sam gledao. nekako mnogo...agresivniji...oduvali su nas u par navrata.

Mada, ja više ovakve bandove volim da gledam u manjim prostorima, kao onomad kad su nastupali u Festu npr.

Bio na koncertu u skc-u posle hiljadu godina...jbt, kakva je šteta što se možda i najbolji koncertni prostor u bgd skoro uopšte ne koristi.:angry: Zlodelo.

Link to comment
6 hours ago, Host said:

Cek, koncert je bio u velikoj sali? Jbg, zao mi sto nisam dosao.


e genije, a koja to druga sala za koncerte postoji u skc-u?

#pitamzadruga

Link to comment
9 minutes ago, alamo said:


e genije, a koja to druga sala za koncerte postoji u skc-u?

#pitamzadruga

aj ne cimaj ga, ko da ne znas da je tek poceo da izlazi

Link to comment

Jo Quail

3 dugačke kompozicije. Jedna od njih je nova. Rekla je da se odlučila da je izvede, drugi put u životu, inspirisana prostorom SKC-a. Njena muzika savršeno se uklapa sa Monom. Ne bi mi smetalo i da je duže svirala, naprotiv. Jedan od Mono gitarista posmatrao je nastup iz publike, a basistkinja sa balkona. Teško je ne primetiti koliko je Jo lepa i šarmantna.

 

Arabrot

Pod očiglednim uticajem Cavea. Nisu loši, bolje zvuče uživo nego studijski. Odlične su im bile prve dve brže pesme. Solidna verzija Sinnermana. Seksi klavijaturistkinja otpevala jednu pesmu.

 

Mono

Nešto mi je falilo u zvuku tiših delova, ali grmljavina je zvučala perfektno. Vrhunac su bile poslednje 3 numere: Halcyon (sa Jo Quail), Ashes In The Snow i Com koja je išla na bis.

Žalim što ih nisam gledao kad su bili prvi put. Tada su sigurno svirali više pesama sa meni omiljenog Hymn To The Immortal Wind. Uzeh ovaj vinil. Merč prilično bogat.

 

Kad smo kod post-rocka, 65daysofstatic sviraju na Exitu.

 

 

 

 

Link to comment
19 hours ago, klimt said:

Žalim što ih nisam gledao kad su bili prvi put. 

 

Jedan od retkih koncerata čiji kraj nisam dočekao. Bili su groteskno dramatični. 

 

Prvi put... znam da su svirali starije pesme, ali kako nisam preveliki ljubitelj, ne znam koje.

Sećam se i da je tada bilo mnogo metalaca.

 

Najbitniji koga sam napustio pre kraja je Jonathan Richman. Jedan od koncertnih organizatora je takođe napustio taj nedogađaj 

Edited by Malkmus
Link to comment
12 hours ago, Malkmus said:

Jedan od retkih koncerata čiji kraj nisam dočekao. Bili su groteskno dramatični. 

 

 

Meni njihova dramatičnost prija. Jeste "japanski" prenaglašena.

Jedan od dražih bendova u ovom veku.

 

Što se tiče napuštanja koncerata pre kraja, to je moglo ranije da mi se desi. Sada, kad jedva uspem da odvojim vreme da nešto odgledam, spreman sam da sve istrpim. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...