Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

On 18.9.2018. at 10:18, Hellbilly Kali said:

...

Elem, kakva je to skopska koncertna mafija? Te Blixa & Teho, te Wooden Shjips i Camera, au :ohmy:

da dodam da su u protekla dva meseca, osim lidije lanč koja je bila i ovde, tamo svirali i shabazz palaces, idris ackamoor & the pyramids, fire! i par novih solidnih bendova. ovde, čini mi se, nije došao niko od njih. doduše, većinom su to koncerti u okviru projekata sponzorisanih od EU, pa su i karte za sve koštale ~5 e ili je ulaz bio slobodan (fire!).

 

 

Link to comment

^^ imaju budžetske pare. onomad kad su bili swans tamo i ovde u skoplju karta bila tipa 8€. kad sam bio sa thee oh sees mislim da je bila besplatna, a ni tad nisu bili jeftini.

 

 

 

 

Link to comment

da, da, samo izražavam žaljenje što nije i ovde tako. swans su im bili i 2015.

s druge strane, ono čega tamo apsolutno nema i za šta smo vrlo privilegovani su svirke kakve ti radiš i hvala ti na njima :)

Link to comment
3 hours ago, beyoncé said:

da, da, samo izražavam žaljenje što nije i ovde tako. swans su im bili i 2015.

s druge strane, ono čega tamo apsolutno nema i za šta smo vrlo privilegovani su svirke kakve ti radiš i hvala ti na njima :)

Povedite svaki put po dve - tri ocvale lenje drtine koje same ne bi krenule na cert i eto fonda za sledece Aleksine projekte :tongue:

Link to comment
6 hours ago, beyoncé said:

da, da, samo izražavam žaljenje što nije i ovde tako. swans su im bili i 2015.

s druge strane, ono čega tamo apsolutno nema i za šta smo vrlo privilegovani su svirke kakve ti radiš i hvala ti na njima :)

ali ima kumanovo skoro uvek ;)

 

 

Link to comment

< nisam imala pojma, ali me ne iznenađuje. svakako više ide uz njih nego uz skopsku buraniju

sve u vezi KU mi je presmešno, valjda zbog tog nadrealnog jezika, šta li

 

4 hours ago, Haralampije said:

Povedite svaki put po dve - tri ocvale lenje drtine koje same ne bi krenule na cert i eto fonda za sledece Aleksine projekte :tongue:

brt da si reko 25 pa da vodimo, kome treba još ocvalih drtina na koncertima :p

(ko smo mi :unsure:)

Edited by beyoncé
Link to comment

UTORAK, 22. JANUAR U 19.00 SKC VELIKA SALA

Kompozitori: Ulli Götte, Philip Glass, Anton Batagov, Dušan Bogdanović, Dimitrije Beljanski, Vladimir Tošić, Miroslav Savić i Miloš Raičković 
Ansambl: Nada Kolundžija, Branka Parlić, Lidija Stanković, Dragoljub Ilić, Nataša Penezić, Katarina Radovanović, Andrej Negić, Dimitrije Beljanski, Milena Petrović, Miroslav Savić i Miloš Raičković


Prvi put u Beogradu publika će imati prilike da čuje muziku savremenog nemačkog kompozitora Ullia Göttea, kao i premijerno izvođenje novih dela minimalne muzike kompozitora Dušana Bogdanovića i Dimitrija Beljanskog. Koncert će upotpuniti i dela kompozitora - dugogodišnjih članova Ansambla za drugu novu muziku - Vladimira Tošića, Miroslava Savića i Miloša Raičkovića, kao i muzika Filipa Glasa i Antona Batagova

http://www.skc.org.rs/10871-ansambl-za-drugu-novu-muziku-minimalna-muzika.html

Link to comment
4 hours ago, beyoncé said:

< nisam imala pojma, ali me ne iznenađuje. svakako više ide uz njih nego uz skopsku buraniju

sve u vezi KU mi je presmešno, valjda zbog tog nadrealnog jezika, šta li

 

 

 

kumanovo me podsetilo na nant:

 

 

s tim što su u nantu klinci platili da gledaju. u kumanovu je svaki koncert u tom klubu besplatan, a honorar nije loš. npr. bolji nego ijedan koji sam imao u rijeci ili kragujevcu...

 

inače, lidiju sam ja "namestio" skoplju da bi mi bilo lakše da je dovedem ovde. ne znam kako je bilo, poslao sam ortaka da ih doveze i čim su ga ugledali rekli su: "samo nas što pre vozi odavde" potom sve vreme govorili kako im je bilo sranje, ali znam da su dobili sve što su se dogovorili. ortak kaže da mu isto nije jasno ako je sve bilo ok. isto i meni kad sam ih ovde sačekao ispred hotela reče da je bilo grozno, ali da ne bi da priča o tome, hehe. ma, ja sam siguran da su joj grozni oni spomenici ili tako nešto. to je radio mkc, dobili su sigurno ok hotel itd. znam da mi je lik rekao da je imao malo karata, ali nije ih platio iz svog džepa.

Link to comment

možda se nešto dogodilo, možda su im samo grad i ljudi bili bezveze, ne znam... čitala sam neki intervju koji je uradila tamo, nije delovalo da je nešto posebno nadrndana, iako su pitanja bila glupava. bila sam sa još par ljudi, kao i ja jako uzbuđeni što ćemo je uopšte videti. nama je bilo dobro, iako praznjikavo, da. i atmosfera samim tim mlaka u poređenju sa nekim snimcima koje sam gledala sa ove turneje u velikim a opet punim prostorima.

s druge strane, pomenuti koncert swans 2015. tamo mi je, moram priznati, bio bolji nego ovdašnji 2017...

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...