Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

18 minutes ago, Hellbilly Kali said:

 

Taman prilika da se overi Atom Akademija, čula sam oprečna mišljenja, ali moram da priznam da pomalo strepim :ph34r:

(mada možda je samo ptsd zbog Fizičkog fakulteta)

 

Zanimljivo je to mesto. Hiljadu puta prođeš pored zgrade, zamišljaš šta se krije iza tih zidova, vrata i prozora i onda te sve iznenadi, kada se jednom slučajno nađeš unutra.

Prostor je izdeljen na više delova, sa par separea, binom i solidnim prostorom ispred bine, da publika može i da vidi ove što sviraju.

 

E, sad, nekome se više dopada koncept muzičari iza paravana koji dosledno sprovodi KC Grad....

Link to comment
5 hours ago, Hellbilly Kali said:

To vidi na Bad Music temi :)

 

A malo pre toga, 1. septembra, jedan od najjačih i najuticajnijih bendova kalifornijske pustare:

https://www.rocksvirke.com/kultni-yawning-man-usa-1-septembra-premijerno-u-beogradu/

Bili i veliki uticaj i na Kyuss, Catamaran je zapravo njihova stvar.

 

Taman prilika da se overi Atom Akademija, čula sam oprečna mišljenja, ali moram da priznam da pomalo strepim :ph34r:

(mada možda je samo ptsd zbog Fizičkog fakulteta)

 

 

 

E da,bravo-Yawning man pravo niotkuda.

Očekujem do 35 ljudi...:dry:

Link to comment

Meni je u nedostatku boljeg Grad ipak prihvatljiv. Posebno kad nas dođe standardnih 36 pa svi stanemo ispred stubova :cool:

 

6 hours ago, Ras said:

 

Zanimljivo je to mesto. Hiljadu puta prođeš pored zgrade, zamišljaš šta se krije iza tih zidova, vrata i prozora i onda te sve iznenadi, kada se jednom slučajno nađeš unutra.

Prostor je izdeljen na više delova, sa par separea, binom i solidnim prostorom ispred bine, da publika može i da vidi ove što sviraju.

 

 

"Da publika može da vidi ove što sviraju" :Hail: A zvuk?

 

Brojne sam čajeve slistila u Atomu-Atomu koji je, jel', kafić, ali me je zatekao ovaj momenat da postoji i produžetak u vidu kluba. Kad sam videla Yawning Man turneju i "Belgrade RS Atom Akademija" mislila sam da je neka teška greška u pitanju... 

 

I da sam znala da postoji kotlarnica ili kakva već creva Fizičkog fakulteta gde se sad nalazi klub, mislila bih da u nju zatvaraju biologe nesposobne da polože fiziku, a ne da će tu da nastupi jedan od najgotivnijih mi pustinjskih bendova :D

Link to comment
50 minutes ago, Hellbilly Kali said:

Meni je u nedostatku boljeg Grad ipak prihvatljiv. Posebno kad nas dođe standardnih 36 pa svi stanemo ispred stubova :cool:

 

 

"Da publika može da vidi ove što sviraju" :Hail: A zvuk?

 

Brojne sam čajeve slistila u Atomu-Atomu koji je, jel', kafić, ali me je zatekao ovaj momenat da postoji i produžetak u vidu kluba. Kad sam videla Yawning Man turneju i "Belgrade RS Atom Akademija" mislila sam da je neka teška greška u pitanju... 

 

I da sam znala da postoji kotlarnica ili kakva već creva Fizičkog fakulteta gde se sad nalazi klub, mislila bih da u nju zatvaraju biologe nesposobne da polože fiziku, a ne da će tu da nastupi jedan od najgotivnijih mi pustinjskih bendova :D

 

zatvaranje biologa :lolol:

 

 

A KC Grad je poznat i po kvalitetu zvuka?

Najbolja stvar koja se tamo desi je kada tokom svirke protutnji voz iza.

 

 

Link to comment

Deo publike zbilja voli taj KC Grad kao koncertni prostor, koliko god to neshvatljivo bilo. Prošle godine je bend Bitipatibi (tj. Una) pitao publiku u kom prostoru da sviraju iduci koncert, u ponudi je pored Grada bio i DOB i jos neka dva prostora. Ljudi na Fejsbuku izglasaše - Grad. I bend se kao složio sa njima, zaključivši da im je to omiljeni prostor. :/ Možda od muke....

Gde je sad najbolje u BGu? Ja nešto pamtim renovirani DOB kao dosta dobro mesto, slušala sam tu baš dosta toga (ali ne u protekle tri godine)

I stavite ako ima nešto dobro u oktobru i početkom novembra. :)

Link to comment

jedini put da se sećam da je u gradu baš moćno gruvalo je pre dosta godina kada su bili 7 that spells i temple of the smoke

a vozovi, rekla bih, redovno prolaze (valjda ne haluciniram svaki put)

Link to comment

Može u Gradu da bude ok zvuk,al prostor je generalno meh.Oni stubovi mi sve više idu na djoku,nema šanse da vidiš ceo band sem ako si na mm ispred bine...A i pivo je bzvz,mada je šampion za pivo def DOB-jedna točilica na 1000 ljudi,kad dođeš na red-više ti se ne pije topli grozni zaječarac,nabijem ga baš.Epionir skoro uvek ima problem sa zvukom,pivo je skupo,al je bila neka :cool:šankerica,sve im je oprošteno.Šta beše ima još?Božidar:Jova:,Fest,legendarni,tu nema greške,al ne sećam se kad sam zadnji čut bio.Dorćol platz nije loš za koncerte,al se slabo koristi...

U oktobru obavezno Minsk,mada tad baš ima dosta toga...

Link to comment

secam se jednog certa, svirali su senata foks, a za njima pokojni unision, nevidjeno se razlikovao kvalitet zvuka na dva nastupa, iako su bili u razmaku od 15 min.

kapiram da bas treba znati ozvuciti betonsku kutiju.

Link to comment
4 hours ago, Ras said:

A KC Grad je poznat i po kvalitetu zvuka?

Najbolja stvar koja se tamo desi je kada tokom svirke protutnji voz iza.

Lol :D ja baš cenim taj momenat.

 

što se tiče kvaliteta zvuka, dosta zavisi i ko ga radi (tonac msm) i koji je tip svirke. Prostor jeste neakustičan totalno, ali najjednostavniji čepići u ušima pomažu da ne zveči, što se kaže.

 

1 hour ago, beyoncé said:

jedini put da se sećam da je u gradu baš moćno gruvalo je pre dosta godina kada su bili 7 that spells...

+1. i dalje ne razumem kako su oni u takvom prostoru uspeli da zvuče toliko dobro!

 

58 minutes ago, ToniAdams said:

to ti kazem, magicno je to mesto, not in a good way, lici malo ona bina na onu binu iz tvin piksa. 

 

A sasvim slučajno je tu svirala Krista Bel... *turururu*

I nije da je baš skroz neobezbeđena pruga, ima žičana ograda između bašte KC i pruge :laugh:

 

Ima daleko boljih prostora svakako, ali izgleda da je Grad najpristupačniji za saradnju. Meni tamo obično bude lepo, sem kad nije krkljanac. Kod malih koncerata super funkcioniše to što izgleda da je gužva čak i kad nije :)

 

17 minutes ago, Apollo Creed said:

Dorćol platz nije loš za koncerte,al se slabo koristi...

 

Meni se isto DP jako dopada, čak ni zvuk nije tragičan, ali kad dođe samo spomenuta 36orka, deluje malo prazno.

 

Edited by Hellbilly Kali
Polupismenost
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...