Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Murphy je pre par godine izvodio repertoar Bauhausa solo sa svojim bendom i to je sasvim dobro zvucalo. David i on su kreativnija polovina kvarteta.

 

S obzirom da sviraju ceo prvi album, Stigmata i Nerves su tu sigurno. Sta ces vise, nerves like nylon nerves like steel... To se ne propusta.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 9.8.2018. at 11:58, Apollo Creed said:

Nikad jači program!

 

Samo jako!

 

Medj najgrdjima Straight Mickey, Popecitelji, Program, Citronada, KKiN, Veliki zazor, Brejkersi, 6 pack. Svi ce oni da rasteraju posetioce, ali ce zato magnet za masu (bez uzemljenja) biti uzdanice festivala

Djordje David, Blaza, Kiki, Neverne babe, Frajle, Aerodrom, Nikola Cuturilo. Pregrst uzalud potrosenih decibela.

Link to comment

Bio na Repetitoru na Adi, meni to super. Malo je zezalo ozvučenje i prostor nije baš koncertni al ajde, prijatno letnje veče. Nikad čistiji toi-toi nisam posetio.

Link to comment
16 hours ago, čekmeže said:

Bio na Repetitoru na Adi, meni to super. Malo je zezalo ozvučenje i prostor nije baš koncertni al ajde, prijatno letnje veče. Nikad čistiji toi-toi nisam posetio.

 

Ma,Repetitor je par klasa iznad svega ovde.

I tačno im se jebe gde god sviraju,uvek razvaljivanje.

Link to comment
Quote

 

Britanski bend Strenglers (Stranglers) će u četvrtak, posle 14 godina, ponovo nastupiti u Beogradu, u okviru Bir Festa.

 

Basista i pevač Žan Žak Barnel je rekao novinarima da se poslednjeg nastupa u Beogradu uopšte ne seća, osim da je ozvučenje bilo užasno, ali je izrazio nadu da će Stranglers sutra održati nastup za pamćenje.

 

 

Ja se sećam i da, ozvučenje je bilo očajno (logično, pošto je koncert bio u Pioniru), tako da je koncert bio loš.

 

Sutra ću ipak da odem.

Link to comment

Dobra svirka, mada je žalosno što sviraju ispod jebene reklame za malboro. Nekad bih dobio ozbiljne batine od Barnela (ima pojas u karateu) kad bih to pitao, ali sad baš i ne bih. Omatereo, mada i dalje svira bas kao nožem, isto kao nekad.

 

Glupa beogradska publika je pukla i uopšte ne kapira da neko negde nekad svira Heroes.

 

edit: i uopše je tuga da me moji urbani prijatelji pitaju ko su ti Strenglersi, na čiji koncert sam zapeo da odem, a oni neće.

Edited by Anonymous
Link to comment

25.08. virvel@basta kc grada

 

Quote

20:30h vrata
21:00h početak koncerta
23:00h kraj koncerta

Karte se mogu nabaviti po pretprodajnoj ceni od 400 dinara u Kulturnom Centru Grad i Pabu Brod - Bul. Despota Stefana 36, od 10. avgusta. Na dan koncerta cena će biti 600 dinara.

 

 

Link to comment
On 21.8.2018. at 22:22, wayfaring stranger said:

Ima li zanimljivih koncerata u Bgu od 3-7. sept.? 

To vidi na Bad Music temi :)

 

A malo pre toga, 1. septembra, jedan od najjačih i najuticajnijih bendova kalifornijske pustare:

https://www.rocksvirke.com/kultni-yawning-man-usa-1-septembra-premijerno-u-beogradu/

Bili i veliki uticaj i na Kyuss, Catamaran je zapravo njihova stvar.

 

Taman prilika da se overi Atom Akademija, čula sam oprečna mišljenja, ali moram da priznam da pomalo strepim :ph34r:

(mada možda je samo ptsd zbog Fizičkog fakulteta)

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...