Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Bilo odlično!!

World music za one koji ne slušaju world music... otprilike:fantom:

Brat Murat je 1 car:Hail:I ostatak ekipe :thumbsup:

Jedino poseta mogla da bude i bolja...meh...standardna priča u Bgd...

 

Link to comment

^^ tamo gde sam bio (ulaz, jer sam cepao i naplaćivao karte) zvučali su fino tj. nisu me nervirali ;) imaju novog bubnjara. neki tip iz goribor ako sam dobro razumeo.

 

Link to comment

dirtmusic su mi bili predobri!

hugo race kao u najboljim danima sa the true spirit samo pojačan turčinovom orijentalnom psihodelijom, dronovima i sporo bildajućim ritmovima koji eksplodiraju i usisavaju u vrtlog dok hugo polušapuće i hipnotiše. ne znam ko me je više opčinjavao on ili murat. turčin preintenzivan, a hugo prelep. olinjao, al lep. još kad mu se raskopčala ona košulja i sevnula koža na grudima i trbuhu - klecnula su mi kolena. eckman me je standardno nervirao (picajzla se trtila pola sata tražeći svetlo koje će da obasjava samo njega, boga), ali ne može se poreći da zna znanje i da ga gotivim na neki uvrnut način. sve u svemu, bila sam u ekstazi :D

i igralom su mi bili dobri, na momente odlični, dok ne zastrane u pretencioznost a time i u bezveznost.

Link to comment

Odličan Rev James Leg sinoć!

Rekao bih i bolji u odnosu na prvi njegov nastup u Gun Clubu pre koju godinu, tečno, bez stanki između pesama, sa gotovo savršenom dinamikom. U međuvremenu je i orguljaška boja zvuka klavijatura pomerena  ka boji gitare. Uostalom, kome je do zvuka orgulja, uskoro je festival.

Ono što se nije promenilo je intenzitet sa kojim Leg nastupa, pa nije čudo da sa scene odlazi odeće natopljene znojem, kao da ga je letnji pljusak na otvorenom zatekao nezaštićenog.

 

Link to comment

Sinoc bio dobar Gogol Bordello u SKC. Ovo mi je treci put da ih slusam uzivo od toga prvi put u Srbiji i realno oseca se to da su im zadnja dva albuma dosta slabija pa kad krenu te stvari poprilicno opadne atmosfera. Ima li su nekih malo providnih i uigranih fazona sa crnim vinom i prskanjem publike pa sve do "Neki ljudi mi kazu da je dosla policija da nas tera a ja bih da vam pevam jos dva sata bar!" ali genrralno dobar i i dalje prilicno energican koncert iako meni najlosiji GB do sada.

 

Doduse na kraju je Eugen izvukao stvar sa bisom ipo tako sto je prvi odsvirao na krovu u basti SKC

 

33780764_10160591797045171_7412597804633

 

A drugi otpevao ispred SKC na ulici.

 

33704752_10156367655928711_7345474629802

Link to comment

Globalne zvezde „Amerikane“ prvi put u Beogradu!  Ograničen broj ulaznica je u pretprodaji preko EVENTIM mreže po ceni od 1000 RSD.

Poznati američki sastav The Handsome Family, široj javnosti poznat po muzici za svetsku hit kriminalističku seriju „True Detective“, održaće prvi koncert u Srbiji, 17. oktobra 2018. u Domu omladine Beograda, koji je i organizator ovog ekskluzivnog gostovanja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...