Jump to content
IGNORED

Now playing

Recommended Posts

• Replies 16.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Lancia

2110

• Indy

1171

• maheem

949

• kurdi

900

Top Posters In This Topic

Posted Images

najzad nesto dobro ove godine.
Ček, ček, pa ti nisi slušao Animal Colective?!Par dana se družim sa Black Lips - 200 Million Thousand [Vice, 2009]ay6e5l.jpgSve mi je draži. Dobar album. Možda čak i odličan.
Ček, ček, pa ti nisi slušao Animal Colective?!
nisam, cekam tvoju recenziju. vidim da ih i Rdjavi kaci po Skloi.
Sve mi je draži. Dobar album. Možda čak i odličan.
dobro me podseti. ajd' i ja cu da slusam.
nisam, cekam tvoju recenziju. vidim da ih i Rdjavi kaci po Skloi.
Jeste jeste. Sigurno se uvlačio nekoj devojčici, pa je napravio zaheb.O AC nema šta previše da se priča. Nisam ga čuo, ali sam čuo od ljudi (koji ga takođe tada još nisu čuli) da je najbolji ove godine i verovatno najbolji album svih vremena.Kako se ne bih deprimirao nakon slušanja te krasote i potpuno izgubio interes da bilo šta drugo slušam, odlučio sam da ga i ne čujem.Ovo predlažem i drugima.Now pl.: The Drones - Havilah.
Jeste jeste. Sigurno se uvlačio nekoj devojčici, pa je napravio zaheb.
tako znaci? olajavanje iza ledja ;)nego, dobra ploca. jbt, billy postavio takve standarde da kad bude izdao nesto prosecno, ima svi da ga opljuju. dobra mu i ova njegova skvo koju svi iz singing loins preziru, posebno chris. reko mi da ako nesto skenja billyja to ce biti ona. jbg, bolje da te skenja dobra riba, nego dobar covek.
b61c800bd5a6113eda0b3d87ad96cc87_full.jpgPosto vidim da vam je izbor veoma ozbiljan, moram malo da trolujem. Sasvim slucajno sam skinuo ovaj dzank i evo, vec sat vremena se smejem .... ne verujem ... bollywood lozenje ... tadzikistan junajted. Uploaduje se za potrebe worldmusica pa ce uskoro biti dostupno, a evo preview ...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...