Jump to content
IGNORED

Now playing

Recommended Posts

• Replies 16.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Lancia

2110

• Indy

1171

• maheem

949

• kurdi

900

Top Posters In This Topic

Posted Images

^ koliko je samo ovo iznad bezveze, uf.morao sam na nesto smislenije da prebacim:5021392754192.jpg
ne zvuci nista grdje od slicne zajebancije crnih kljuceva. mada meni na ovoj vrucini sad sve prolazi sto nije neko folk palamudjenje.
nau blejing .... ha, podseca me koliko godina imam kada na pocetku filma dve klinke kazu, neki od nasih oceva sviraju ... jerry's kids 1982 i sada :)odlican reunion matoraca. ne nedostaje energije. gomila memorabilije, omota, postera.... in my eyes...all.ages.poster.jpg
бачи линк
ne zvuci nista grdje od slicne zajebancije crnih kljuceva. mada meni na ovoj vrucini sad sve prolazi sto nije neko folk palamudjenje.
e sad' crni kljucevi, ovo je vise seckanje i krpljenje delova starih stvari (bluz) u nove elektronske forme, ali da ipak ostane trag odakle je uzeto.barem je ideja zanimljiva.mislio sam da je omot stos, a u stvari se stvarno dobija mali komplet za pravljenje kartonskog gramofona. :D
np:Beth-Orton-Sugaring-Season-300x300.jpg
e sad' crni kljucevi, ovo je vise seckanje i krpljenje delova starih stvari (bluz) u nove elektronske forme, ali da ipak ostane trag odakle je uzeto.barem je ideja zanimljiva.mislio sam da je omot stos, a u stvari se stvarno dobija mali komplet za pravljenje kartonskog gramofona. :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=iH1GGBvI_Yk
drugim recim, hipster skrnavljenje :) al' meni se svidja. super je gramofon, ocu jedan.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...