Jump to content
Delija67

4 kolo: Srbija - Australija

4 kolo: Srbija - Australija  

35 members have voted

1. 1. rezultat

• Srbija > 20
    • 20 > Srbija > 10
    • Srbija < 10
    • Australija < 10
    • Australija > 10
      0

Recommended Posts

Delija67

Srbija posle dve ubedljive pobede protiv autsajdera i poraza od Nemacke po prvi put u kompletnom sastavu igra protiv Australije koja je posle kilavog starta deklasirala ekipu Nemacke. Pobeda ne bi trebala da dodje u pitanje.

Joe D

Kako bi rekao kim, strepnja mi je dublja od nade.

pacey defender

Krle će solidno odigrati duel sa Andersenom. Apsolutno ne znam šta da očekujem od duela Kosta-Marić. Biće problema kada Andersen i Marić budu istovremeno na parketu.Sve u svemu, uzdamo se u najkonstantnijeg našeg igrača na ovom turniru - Acu Aciku Rašketa Rašića Sotirovića.

Joe D

Nije Maric taj koga se plasim, Mils, Nilsen, Ingls ako ga krene, i narocito njihova odbrana na perimetru. Apsolutno je kljucno da Teodosic odigra ovu utakmicu na nivou MVPja Evrolige, inace smo ugasili.

J.R. Cash
Nije Maric taj koga se plasim, Mils, Nilsen, Ingls ako ga krene, i narocito njihova odbrana na perimetru. Apsolutno je kljucno da Teodosic odigra ovu utakmicu na nivou MVPja Evrolige, inace smo ugasili.
Dozvoli, Inglis.Inace, nisam ziv pred ovu tekmu. Ako danas dobijemo, sutra cemo oprati Argentinu i otvoriti sebi najlaksi moguci put do polufinala/finala. Ako izgubimo, zna se...

Jose Raul Capablanca
Nikako se ne slažem sa ovim, da nam je neophodna tako dobra partija Tea za pobedu. Mi njih uz dobru odbranu, možemo da dobijemo sa sasvim prosečnom igrom u napadu.

kim_philby

i ja se pribojavam i bumera i gaucosa. samo da se ne ponove nmci.

Joe D

Ja pa mislim da je zamlacivanje da mi nekoga mozemo da dobijemo samo odbranom. Nismo mi toliko dobra odbranbena ekipa koliko volimo sebe da predstavljamo, recimo da smo solidni. Oziji su u tom segmentu bolji od nas.Nas adut je raznovrsnost i kreativnost u napadu. Ako to nemamo, desava se ono sto se desilo protiv Nemaca.

Jose Raul Capablanca
Ja pa mislim da je zamlacivanje da mi nekoga mozemo da dobijemo samo odbranom. Nismo mi toliko dobra odbranbena ekipa koliko volimo sebe da predstavljamo, recimo da smo solidni. Oziji su u tom segmentu bolji od nas.Nas adut je raznovrsnost i kreativnost u napadu. Ako to nemamo, desava se ono sto se desilo protiv Nemaca.
Nisam ja rekao samo odbrana, samo da nam nije potrebna "MVP Teo" da bi dobili tekmu. Imamo toliko neverovatnog potencijala u napadu, da možemo da dobijemo ovu tekmu 15 razlike sa recimo 5 poena i 5 asistencija Tea.

J.R. Cash
Nisam ja rekao samo odbrana, samo da nam nije potrebna "MVP Teo" da bi dobili tekmu. Imamo toliko neverovatnog potencijala u napadu, da možemo da dobijemo ovu tekmu 15 razlike sa recimo 5 poena i 5 asistencija Tea.
Na primer?

kim_philby
Na primer?
normal_aleksandar_rasic.jpg;)

Ras

Uz Australiju primili smo najmanje koševa u grupi (na turniru su tu još Rusija, Turska, Francuska i N. Zeland, koji je razbio Liban :) ).Dali smo najviše koševa.Uz 2 utakmice za pumpanje statistike.

Timmy

Kenguri nece znati sta ih je snaslo. Lagano 15tak razlike.Red je i da Novica i Tepa zaigraju kako znaju. Uz Krstica i Tea, sa standardnim Rasicem, Kostom i ostalima ima da meljemo.

Jose Raul Capablanca
Na primer?
Krstić, Savanović, Velićković, Bjelica, Kešelj, Rašić, Perović

Joe D

Koj od tih igraca(osim mozda Krstica) trenutno ima kvalitet da preuzme utakmicu?Mi imamo verovatno najboljeg pleja na prvenstvu (sa'ce Fei), i to nas odvaja od drugih. Ako Teo ne igra kako treba, nece ni ti koje si naveo.

• Create New...