Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

vesić najavljuje ali i ne propušta priliku:

Quote

Ovo su sve vekovni infrastrukturni projekti koje Beograd najzad ostvaruje, a koji su decenijama stajali u fiokama i koje niko pre nas nije ni pokušao da realizuje 

Quote

To je onaj metro koji je bivši gradonačelnik Beograda obećavao svake godine od 2008. do 2012. i nikada nije ništa uradio.

Quote

On je dodao da je sada jasno da su saobraćajne gužve u špicevima u Beogradu posledica povećanog broja automobila koji postojeća saobraćajna infrastruktura ne može da primi, a ne radova, kako su govorile neznalice.

 

Link to comment
Jutros vidim da iscrtavaju žutu traku u Omladinskih brigada (od raskrsnice sa Jurija Gagarina).
Mogu da crtaju šta hoće, taj pravac je saobraćajni masakr...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Jbm li ga, za ljude koji koriste GSP je super, za nas vozače nije, ali mogu da razumem. Više me iritira šta su uradili od G. Delčeva oduzevši celu traku u oba smera parking mestima i onim semaforom na raskrsnici sa P. komuna - gde nikad nije bilo gužve, sad je redovna pojava, skoro ceo dan.

Link to comment
Jbm li ga, za ljude koji koriste GSP je super, za nas vozače nije, ali mogu da razumem. Više me iritira šta su uradili od G. Delčeva oduzevši celu traku u oba smera parking mestima i onim semaforom na raskrsnici sa P. komuna - gde nikad nije bilo gužve, sad je redovna pojava, skoro ceo dan.
Tu je nekad i bila žuta traka, govorim o tome da je O. Brigada toliko "napadnuta", da će na dnevnom nivou biti toliko kršenja tog pravila, toliko ulivanja i presecanja...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

zato što su sjebali jer nisu pristupnicu mostu na adi napravili nadzemnu kao što je predviđeno, niti su spojili dr augustina neta sa bul umetnosti

Link to comment

Da, ne znam koliko su uštedili tada, ali svakome je bilo jasno koliko će to problema napraviti. Veza sa Bulevarom umjestnosti će se napraviti prije ili kasnije ali sam bulevar sigurno nikad neće podiči na stubove. Mada, džaba i stubovi kad se napravi čep na silasku u Radničku pa je kolona do Omladisnkih brigada.

Link to comment
On 7.12.2019. at 22:47, kud u maglu Simoviću said:

zato što su sjebali jer nisu pristupnicu mostu na adi napravili nadzemnu kao što je predviđeno, niti su spojili dr augustina neta sa bul umetnosti

jednom sam pitao za taj prolaz. očekivao sam da će to da odrade kinezi u sklopu ovih radova. neko je napisao na forumu da se ne radi jer je mali posao pa se na tender niko ne javlja. mogli su kinezima da uguraju i to, bez tendera, naravno. koliko bi taj prolaz rasteretio paralelne pravce, ih......

Link to comment

Idealan tajming takve intervencije, tj prodor kroz železnički nasip, je upravo kad se radi rekonstrukcija šinskih koloseka i kad se privremeno obustavlja želj. saobraćaj.

 

Al' džaba kad imaš štetočine od vlasti u gradu i u državi, a bogami i ovaj na opštini im se opasno približava.

Link to comment
" userid="9780"] Idealan tajming takve intervencije, tj prodor kroz železnički nasip, je upravo kad se radi rekonstrukcija šinskih koloseka i kad se privremeno obustavlja želj. saobraćaj.
 
Al' džaba kad imaš štetočine od vlasti u gradu i u državi, a bogami i ovaj na opštini im se opasno približava.
Pa to...
Ne vidim boljeg momenta od sadašnjeg...
Davno pre početka ovog renoviranja pruge, pričao sam onako "kafanski" sa čovekom koji je u toku bio sa propalim tenderom za "probijanje" nasipa i kaže čovek:
Ovi iz uprave se zajebavaju neće da plate, a ako se krene u renoviranje pruge onda će imati uzani vremenski okvir da urade to dok ovi rade prugu i moraće da prihvate ko god im se javi, jer je vreme bitno...

E kako je on pogrešio, ovi bre ne moraju ništa...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...