Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

U vezi metroa, to preduzeće se nalazi u Svetozara Markovića, tačno prekoputa ulaza od gimnazijskog dvorišta ( III gimnazija), a koliko god puta sam prošla, nisam videla ni jednog od  zaposlenih koji toše toliki budžet na plate. Možda su na terenu, ispituju trase? Smišljaju kako da dizajniraju karte za metro?

Link to comment
On 6.7.2019. at 16:02, Arkadija said:

U vezi metroa, to preduzeće se nalazi u Svetozara Markovića, tačno prekoputa ulaza od gimnazijskog dvorišta ( III gimnazija), a koliko god puta sam prošla, nisam videla ni jednog od  zaposlenih koji toše toliki budžet na plate. Možda su na terenu, ispituju trase? Smišljaju kako da dizajniraju karte za metro?

Video jednu ženu pre neki dan,da ulaz u BMV (Beografdski metri i voz) i i pošto je bilo oko pola 8 ujutru cenim da je išla na posao. I baš sam ramišljao o tim zaposlenima, jebe im se, imaju posao, državna služba, bolovanje i sve što ide uz rad na "državnoj siis"

Link to comment
  • 3 weeks later...

Da im jebem majku bezobraznu sa letnjim redom voznje™. Svake godine me ovo sranje isterava iz takta. Hajde sto razmak izmedju dolazaka postane po 5-10 stanica, nego sto olosi ni to ne ispostuju, nego majstor s peskircinom oko vrata samo projuri i verovatno pokupi putnike ko zna gde da ne ode bas prazan do kraja. Malopre na Julinom 20 ljudi ceka bilo sta.

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

https://www.blic.rs/vesti/beograd/eksplozija-u-autobusu-na-dedinju-najmanje-tri-osobe-povredene-deo-vozila-unisten-na/zxsqjre

 

Ulaganje u vozni park se konačno pokazalo...

 

Tako je svugde u svetu, valjda...

Aha ako nisi pratio Arriva koja je veliki medjunarodni prevoznik kupuje nove turske krseve i koristi ih za prevoz po Beogradu. Hvala Goranu Vesicu. Ne vredi ulaganje potrebno je odrzavanje i pridrzavanje propisa. Jedan autobus mora biti napravljen da traje 20 godina. Vecina MANova iz Turske od pre skoro dve decenije, poklon vlade Japana je bolja od vecine novih crvendaca koje ovih godina kupuje grad Beograd.  Uz provizije cije iznose necemo saznati. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

oni stvarno nisu normalni.

kako je zgodno ovaj džumandžijev post baš ispod one vesti od pre 15 dana, kad je eksplodirala neka đunta u busu, putnici završili na urgentnom.

pa nego kako, nego reklamom do poverenja.

Link to comment

Ja stvarno ne znam da je ikada zabelezeno (doduse ne znam kako je po onim africkim i juznoamericlim drzavicama), da jedna vlast za vreme svojih mandata, evo u 7 godina apsolutno ide iz diletantskog u diletantskiji potez, odluku, resenje, nalog, posao, sta god ali svaki jebeni potez... za ovo majke mi nema glagol, niti stanje svesti...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...