Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Dođem danas popodne na stanicu nekadašnjih trola na Slaviji, pogledam na displeju kada nailazi zamena za trolu , piše 29 a -9 stanica, 31 -11 stanica. 

 

Od Slavije do Terazija sam u glavi klela Vesića i nazadnu bratiju koja nam se userava u život i grokće na nas iz čistog zadovoljstva, jer im se može.  Ali bre, da se neko pobunio, nešto rekao, neeeee, jbt, super je što je centar grada bukvalno odsečen. Što su autobusi na tom potezu pokupljeni sa otpada, sem nekih 31-ca, koje su u privatnom vlasništvu, ma sve je jebeno super.

Edited by Arkadija
Link to comment
55 minutes ago, Frank Pembleton said:

Kreću tramvaji preko Đilas ćuprije...
11l do tašmajdana 13 do Banovog




...shiit has hit the fan...
 

jel oni sad iz bloka skrenu na adu i i to je to?

Link to comment

Sa jednog drugog foruma...

"Tramvajski saobraćaj preko mosta na Adi se povremeno obustavlja, zbog nedostataka na pruzi. Na mostu su dve ekipe kovača koji seku neke limove koje tramvaji kače, tu je i delegacija GSP-a koji su došli sa Cargo tramvajem pa idu po raskrsnici po Hipodromu i nesto obeležavaju, šine su jakoooooooooooooooo klizave, tramvaji jedva kreću iz mesta i otežano ubrzavaju, ali bar što se tiče toga biće bolje kada se malo uglančaju.

Preko one diletacije na mostu bukvalno mora da se stane jer su tu šine užasno postavljene. Most sam prelazio skoro 14 minuta Divagom na 13.

Lepa je ovo zamisao, trasa 13ice je sada pun pogodak, ali ajde ajde neka se sve još mali uhoda pa ćemo onda da komentarišemo jer ovo sada nije ni nalik onome što bi zaista trebalo da bude.
"




...shiit has hit the fan...

Link to comment
znachi sranje.
Meni je to sranje epskih razmera, mada možda će ove ostale da ostave da idu tuda 7 i 9 [emoji12]
To je Đilas kriv, njegov je most!
E to! Ovi sad moraju njegove fleke da vade




...shiit has hit the fan...

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Meni je to sranje epskih razmera, mada možda će ove ostale da ostave da idu tuda 7 i 9 emoji12.pngE to! Ovi sad moraju njegove fleke da vade




...shiit has hit the fan...
 

shta ce da ostave da ide preko mosta koji ce da srushe i pobegnu :blink:

 

nece ostat nishta, znachi sve posle buvljaka ka starom mostu je zavrshilo sa prevozom. da nece da puste josh autobusa? :dry:

 

kakav idiotizam!

Link to comment

Ko zna koliko ce vremena biti potrebno da se sve sanira posle ovih stetocina, mada to najvise zavisi kada ce da odu.
Kamen da prebace sa tacke A na tacku B, usrali bi. Kakve neeznalice i dunsteri, kukuu nama...

Link to comment

Ma samo to teranje tih tramvaja na Đilas most nije problem sam po sebi, no svrha cele halabuka je da se opravda omogućavanje da se očisti sve oko BnV...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

Kreću tramvaji preko Đilas ćuprije...
11l do tašmajdana 13 do Banovog




...shiit has hit the fan...
 

 

Pošto 11L trenutno menja 11 (koja ne ide zbog radova u Karađorđevoj) da li to znači da će posle završetka Karađorđeve redovna trasa 11ice isto ići preko Ade?

 

Pošto 7 i 9 ostaju na starom mostu, kapiram da to znači da su odustali od rušenja istog u skorije vreme...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...