Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

20 minutes ago, mraki said:

A jel saobraća neka od linija do Studentskog trga?

:lolol:

 

31 okreće na terazijama, to je najbliže što gsp dobacuje do centra...

Link to comment
Just now, zorglub said:

Kakvi su ovi novi BMC solo?

 

Radi im klima...za sada :D

 

OK je kad je poluprazan, ali cini mi se da ima previse sedista i da je nije bas dobar kada je krcat

Link to comment
On 18.6.2019. at 18:10, hazard said:

 

Radi im klima...za sada :D

 

OK je kad je poluprazan, ali cini mi se da ima previse sedista i da je nije bas dobar kada je krcat

 

Ne da se cini, nego je veoma los kad je autobus pun putnika. Prolazi su uzi (da li naustrb sirih sedista, ili je i sama skoljka uza), horizontalna sipka nedostupna nizima od 180, dakle polovini korisnika prevoza, a na sve to je, makar u 37-ici u koju povremeno upadnem, instalirano i sedalo na mestu za stajanje, do prozora naspram srednjih vrata. Samim tim je  prolaz izmedju vertikalne sipke i tog sedala veoma uzak za one koji iz prednjeg dela pokusavaju da dodju do srednjih vrata. Naravno, upravo na tim delikatnom potezu se po pravilu nalaze jedna ne bas sitna zena i njena tasna.

Link to comment

Ma naravno da nema ništa od toga, ovaj lupeta i faztazira kao po običaju, zbog toga sam i okačio. A koliko je dobra, izvodljiva i isplativa ideja nemam pojma, sa premalo podataka raspolažem. Ovako na prvu baš i ne uliva neko poverenje.

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...