Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Cini mi se da semafori nisu dobro izregulisani na Julinom brdu. Ne znam ni kako se to radi, moze li daljinski i kolika je komplikacija, ali: redovno i svakodnevno se desava da se u popodnevnim satima proteze kolona od polovine Endija Vorhola do ugla Vodovodske i Trgovacke, a da se istovremeno s Brda iz pravca Djordja Ognjanovica prodje bez ikakvog zastoja, odnosno u jutarnjim casovima se lako sidje niz Endija Vorhola ka Padini, ali zato koloncina od trafo stanice na Julinom brdu sve dok se ne prodje prvi semafor u Pozeskoj. I sve to vrlo smara i nemoguce da je normalno. Ne znam sta mi vise ide na zivce i izaziva pitanja, da li trenutno besmisleni semafor na uglu Pozeske i Trebevicke, ili to sto u popodnevnom spicu niko vec mesecima ne vidi kolonu od Basketlenda do Trgovacke.

 

I da - pominje li ona sotona nesto o pocetku rada tramvaja na Brdu? Jebo im pas mater da im jebo, da proste dame i gospodje, bese neki 30. jun kao rok, nakon sto su ga volsebno produzili sa prethodno najavljenog 31. decembra. Sta sad, opet 31. decembar?

Link to comment

A sto ce tek da bude veselje kad se mladuncima zavrsi obrazovna godina, pa pocne tzv. letnji red voznje...

 

E jest, zaboravih da dodam, a svaki dan mi padne na pamet. Visegradska zatvorena. Ali ne u potpunosti! Neki unesreceni narodni milicajac stoji ispred skretanja i redovno pomera barikade odabranim licima, koja se bez problema i ostalih gradjevinskih prepreka popnu uz ulicu. Zna li neko sta tacno ti mamlazi rade, pa vec skoro mesec dana ne moze da se skrece, ali za probrana vozila ipak moze i nema frke. I kako tzv. saobracajna policija uopste zna koga sme da propusti?

 

Pre neki dan sam video kako neka gospoja pokusava da skrene, pa moli da je pusti, pa on odmahuje, a ona opet moli, za sve to vreme blokirala zutu traku, pa joj on odmahuje i duva u pistaljku, pa ga ona psuje, pa on nesto vice, pa ona pokusava da se okrene, i tako.

Edited by Malvo
Link to comment

Vidim da su pozatvarali još neke ulice. :huh:

Vozi li uopšte neki tramvaj dole od Savskog trga/Karadjordjeve pa do Kalemegdana ili je to sve obustavljeno?

Trebam sutra taj potez da predjem, pa gledam šta mi je najbolja opcija...

Edited by mraki
Link to comment
16 minutes ago, mraki said:

Vidim da su pozatvarali još neke ulice. :huh:

Vozi li uopšte neki tramvaj dole od Savskog trga/Karadjordjeve pa do Kalemegdana ili je to sve obustavljeno?

Trebam sutra taj potez da predjem, pa gledam šta mi je najbolja opcija...

Mislim da nema ništa dole više...

 

Quote

Tрамваји са линије 2Л ће саобраћати на релацији: Омладински стадион – Вуков споменик – Правни факултет –Трг Славија – Савски трг - Господарска механа и носиће ознаку 2Л1

 

Укидају се стајалишта: -„Пристаниште“ терминусно (полазно и долазно) стајалиште, за линију 2Л; -„Калемегдан“ у оба смера, за линију 2Л;

 

Link to comment
38 minutes ago, mraki said:

Vidim da su pozatvarali još neke ulice. :huh:

Vozi li uopšte neki tramvaj dole od Savskog trga/Karadjordjeve pa do Kalemegdana ili je to sve obustavljeno?

Trebam sutra taj potez da predjem, pa gledam šta mi je najbolja opcija...

 

Od Brankovog mosta do Kalisa su radovi u Karadjordjevoj vec dosta dugo, tako da tramvaji ne idu, a vozila idu jednom trakom i to samo u smeru ka Kalisu. U suprotnom smeru nema saobracaja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...