Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Jel sad dobrodošlo tabanje svakog u šabanskom autfitu, srpskim dresovima i džuksi patikama. Recite da znamo, da se priključimo, ubij svakog ko nije hipster :fantom:
Ja sam pre za to da se tuku hipsteri
Link to comment
S tom razlikom da kontrolori GSP zaista imaju ovlašćenje da ti traže ličnu kartu, ali ti nisi u obavezi da se legitimišeš.
Teoretski da, ali ako su u kombinaciji sa komun(alnim pan)durima, onda njima moram da se legitimišem.
Link to comment
Od sutra bez žutih prsluka.
Ovo je treći put za 6 meseci da su izdali to saopštenje i treći put su slagali. Pun grad kontrolora u žutim prslucima. Cenim da to rade kada neko iz Dobračine ostavi malo gadniji dug u kafani, pa ovakvim najavama pojačaju naplatu tokom dan-dva da to može da se plati. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
M.M.D.: sretoh danas jednog "undercover" kontorolra.
Moja skwo imala isto duel sa organizovanom grupom undercovera, jer je svoju otkucanu i iskontrolisanu kartu, pred izlazak iz vozila, probala da doda nekom ko nije imao. Stalno joj govorim "Nahebaćeš jednom zbog te svoje solidarnosti" ali ne vredi. Srećom, samo je zaradila mrk pogled.Bili u plavim majicama, a jedan u beloj košulji.Ko cirkuzanti. Edited by ion
Link to comment
vidite da se specijalno za novine obukao u srbiju kako bi čitava zemlja shvatila nužnu pacifikaciju huligančine kao udarac u sopstveni pleksus. zbog toga ga sada, tako izmanipulisani i preprogramirani, podsvesno i branite.
Nemoj tako Hella, dečko je ozbiljno bolestan, pre nekoliko meseci je imao mononukleozu, a ima i vitiligo. :(
Link to comment

Juče u Kneza Miloša, kontrolori u polu civilu ali u pratnji odreda naoružane komunalne policije u uniformama. Ulaze u vozila u grupama po 4 policajca i plus kontrolori, na stanici ih stoji, recimo po 3 grupe i merka u koje prevozno sredstvo će se ubaciti. Kao da je božemeprosti 41' i neka racija, eto to meni takav utisak izaziva sa svim tim uniformama i oružjem a da bi se pregledale vozne karteDa, dok su oni odlučivali u koji će prevoz, od Londona naniže niz Knez Miloševu u laganoj vožnji spuštao se neki lik stojeći na sedištu motora široko raširenih ruku. Ni policije da zaustavi, ni ikoga... toliko je bilo nadrealno da nisam škljocnula fotoparatom iako mi je bio u ruci, samo sam blenula

Link to comment

Ja videh u prolazu da komunalci pisu nekom klincu kaznu. Koliko vidim komunalci su sa kacketima i onim polu-uniformama dok se uz njih slepaju kontrolori u civilu pa i nije kao da su preterano kamuflirani.

Link to comment

Kontrolor u civilu je i dalje kontrolor i nikakav andrkaver luk ne menja njegove nadležnosti. On i dalje ne sme da vas legitimiše (uz vaše protivljenje, naravno). A mogu oni da idu u akciju zajedno sa komunalnim policajcima, ali koliko sam razumeo, još uvek nije osmišljen koncept komunalnog policajca u civilu, tako da ne znam što ljudi dižu frku oko ovoga. Elem, agresivni ljudi su već izgradili skil kanalisanja gneva ka kontrolorima tako da se plašim da ovo skidanje fluorescentnih markera može samo da doprinese manjoj bezbednosti kontrolora.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...