Jump to content
belch

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?

Recommended Posts

Taihoskopija
4 hours ago, Arkadija said:

Nisam imala snage da se udubim u razlog obustavljanja celokupnog javnog saobračaja od Slavije ka Terazijama. Jel može neko ukratko da mi prepriča. Ako sama počnem da čitam, mislim da ću poludeti.

Vesić pravi igralište od centra grada  bez konsultacije sa stručnjacima i građanima™ i bez ikakvog održivog plana. 

Za sad nema trola od Slavije do Studentskog trga, a kad prođe rekonstrukcija™ trga neće biti saobraćaja uopšte od Albanije do Studentskog trga. Biće kao neki autobuščići od Slavije, a njihova okretnica kod Albanije, jer zašto ne napraviti štajgu od Terazija kad već može. 

slepa živana
5 hours ago, Malvo said:

Rekonstrukcija!

:lolol:

gospa buba
Posted (edited)
2 hours ago, Taihoskopija said:

Vesić pravi igralište od centra grada  bez konsultacije sa stručnjacima i građanima™ i bez ikakvog održivog plana. 

Za sad nema trola od Slavije do Studentskog trga, a kad prođe rekonstrukcija™ trga neće biti saobraćaja uopšte od Albanije do Studentskog trga. Biće kao neki autobuščići od Slavije, a njihova okretnica kod Albanije, jer zašto ne napraviti štajgu od Terazija kad već može. 

kao shto rekoh, krpa kesa* od gradonachelnika je izmrmorila, a dosta vedro, da je narod glasao da oni mogu da rade shta god hoce, kad i kako im dune.

* bolje kesa. kad je kesa.

Edited by gospa buba

gagilija

ja kao lice from the block se ubih u poslednjih mesec i vise dana da svakome koga sretnem iz komsiluka izdrvim jao sta cemo kako cemo kad zavrse autobusku i skinu most. naravno ljudi nemaju pojma o tome. ali i ne veruju izgleda jer me gledaju belo i kao kako to mislis da ce da sklone tramvajski most, ma ne smeju to. mhm. ne znam, mozda ljudi kojima to ne smeta imaju one letece automobile pa ce tako da prelecu i slecu u staaari beograd.

Taihoskopija
10 hours ago, gospa buba said:

kao shto rekoh, krpa kesa* od gradonachelnika je izmrmorila, a dosta vedro, da je narod glasao da oni mogu da rade shta god hoce, kad i kako im dune.

* bolje kesa. kad je kesa.

❤️

Kako brzo rastu :'). To bi mu onda bila prva ~radikal sreće Vesića~ rečnica, do sad se čudio kamerama i neodoljivo podsećao na ovog kralja interneta:

pitanje-doktoru.jpg

Mada nije da nije u pravu. 

gospa buba

:rolf:

sent from bubamoto

nesha taxista

Meni zapravo uopšte nije jasno zbog čega se ruši stari most? Da li je toliko dotrajao, ne može da se popravi ili šta? 

pbg12345

Ne uklapa se u moderni bnv

Milosh76

Nisu sposobni da zakrpe rupe, pa su resili da ga sruse.

vathra
20 hours ago, nesha taxista said:

Meni zapravo uopšte nije jasno zbog čega se ruši stari most? Da li je toliko dotrajao, ne može da se popravi ili šta? 

Sedneš jedan dan na promenadu i čuješ koliko drče tramvaji po njemu, i kako onda misliš da se prodaju de luxe stanovi na 100m odatle?

Stravično je koliko su sranja po gradu napravili, kako bi izgradili kapitalni projekat Bg XXI veka - luksuzne stanove.

čekmeže

A jel može da se ostavi a da se obustavi saobraćaj preko njega, sem za pešake?

gospa buba

njima ne odgovara apsolutno nikakvo kretanje oko zabranjenog grada. zivi bili pa videli.

Anonymous

Deljuje upravo tako. Trebalo bi organizovati šetnje subotom tamo. To bi bio cirkus.

Malvo

Trebalo bi jednog dana, kad dodje Novo doba,  organizovati nezvanicnu blokadu pruzanja komunalnih usluga tom... podneblju. Ne mozes burzuje isterati iz kupljenih stanova, ali mogu sami iz njih otici ako hronicno budu bez struje, vode, kanalizacije i tako tih potrepstina.

Frank Pembleton

Meni je spektakularno kako ovi menjaju ozbiljno ljudima način  života, sa takvom mirnoćom i nebrigom, a opet ne nailaze na ikakav ozbiljan otpor. Pri tome ja više volim pešački nego auto saobraćaj. Ali prosto ljudi su zatečeni tu i tako da im cap! ukineš jednu opciju u organizaciji života je sumanuto.