Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

@radisa Vise puta sam napisao poredjenje sa narko dilerima. Ne da su oni narko dileri... Ovo je stavljanje u isti koš. A baš ste na takve stvari vi kao moderacija cesto reagovali.

Sad pravite razliku zbog pojedinca koji je vaš. I to nije dobro tako često raditi. Molim da razmislis o ovome. A ne da ignorišep sugestiju.

 

A neshi izvinjenje.  Nisam hteo lično da vređam iako je tako ispalo. Previše me iznerviralo da neko ko pripada taksi bandi uporedi cargo sa dilerima, pa sam pogrešno reagovao.

Link to comment

Edit: nema veze, sve OK, polako...

 

Vidi, ja ne milim da je Neša uopšte poredio CarGo i narko dilere, i ako pročitaš pažljivo i bez predrasuda, vidćeš šta je napisao...

 

Ne štitim ja nikog, bole me dupe... Želim samo da normalni ljudi probaju da komuniciraju...

 

Da ne želim to, nego da želim neka sranja, sad bi ban log imao jedno20 imena zbog svega onog što se piše na sportu, na primer...

 

Lopta dole, malo nas je relativno normalnih, ne moramo se krviti oko gluposti, i za svaku izgovorenu reč...

Link to comment

Vrlo često koristim taxi i retko nailazim na neprijatnosti, prostakluke, smaranje ili bilo šta drugo što ovde pišete. Uglavnom su to normalni ljudi koji odvezu vožnju, eventualno prozborimo po koju uopštenu reč i to je to. Nema zavera, NATOa, Putina, Šešelja, Vučića ili šta znam ...

 

Edited by Lezilebovich
Link to comment
12 hours ago, kurjak92 said:

Jbt koje ste vi burzujcine kad se cesto vozite taksijem :blink:

 

Ti kao da ne znaš profil ljudi na PPP :fantom: ovde sve sama haute bourgeoisie :nobles:

Link to comment
1 hour ago, kurjak92 said:

A ja se tri puta vozio taksijem u zivotu :frust:

 

ti si mlad. kad dodjes u nase godine, i ti ces se ponekad voziti taksijem. 

 

ja sam takodje fan luksa, nikad nikakvu neprijatnost s njima nisam imala, naprotiv.

 

Edited by darling
Link to comment

U Beogradu ne postoji saobracaj, nego saobracajni kolaps. U toj situaciji zagovarati gomilanje jos vise automobila na ulicama moze samo nenormalan covek. Ovo nije hiperbola, stvarno tako mislim.

 

Jedna mala anegdota iz prosle godine: sleteo na aerodrom, usao u A1 do slavije i u jednom trenutku proveo 15 minuta gledajuci zgradu SIV-a. Posle to ispricam nekom i dobijem odgovor: sleteo si i nije te mrzelo da ides busom? svaka castPosle razmisljam, jebo te zivot, da je jos 1000 ljudi selo u bus umesto u manje-vise 990 automobila, i ja, ali i oni, bi dosli na odrediste mnogo brze.

 

Ukratko, najstrozije zabraniti. Proizvodnja saobracajnog haosa, zagadjenja, buke i ostalih nacina unistavanja kvaliteta zivota sugradjanima zarad sedenja u svom individualnom vozilu nije ljudsko pravo.

Link to comment
On 1.3.2019. at 18:56, hazard said:

 

Sve što si napisao o taksistima je tačno...no treba imati u vidu još jednu stvar.

 

Car:GO nije ,,divlje taksi udruženje" jer Car:GO nije taksi.

 

Taksi možeš da a) zaustaviš na ulici bilo gde tako što podigneš ruku b) pronađeš na taksi stanici, ima bar jedna u svakom kraju, često i više c) pozoveš telefonom, SMSom, putem aplikacija raznih, itd. Car:GO može samo i jedino preko njihove aplikacije, ništa drugo nije omogućeno niti dozvoljeno. Bez smartfona, aplikacije i pristupa internetu, Car:GO je nemoguće naručiti.

 

I zbog kanala preko kojeg se porucuje, nesto nije taksi? Ne moramo da gledamo ni zakonske definicije, dovoljno je pogledati recnik:

 

taxi
/ˈtaksi/
noun
a motor vehicle licensed to transport passengers in return for payment of a fare and typically fitted with a taximeter.
 
Dakle:
1) a motor vehicle
2) licensed
3) transport passengers
4) payment of a fare
5) fitted with a taximeter
 
Primecujem da se nigde ne pominje ni a) mahanje ruke b) telefonski poziv c) sms d) aplikacija. Car:go ispunjava sve stavke osim ove licensed. Jedini moguci zakljucaj je da je u pitanju divlji taksi.
 
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...