Jump to content

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?

belch

Recommended Posts

Braća Strugacki

Nemojte gospodine renne, pa ne pišem ja da se proslavim, nego što me duša boli, a duša boli.Mada, postaću slavan. :wub: Bogatstvo, jahte, skupa kola, žene, muškarci, ah, tolike sam godine u dupe spco čekajući ovaj trenutak.

• Replies 14,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Аврам Гојић

751

• gospa buba

706

• hazard

556

• renne

554

Pa ako je zbog reda, onda podržavam. Znači od sada će autobusi da idu po redu vožnje, u saobraćaj će da idu ispravni, oprani, sa ispravnim klima urađajima?Super, a ja sve pogrešno shvatio. <_<
Nisu napravili red voznje nego red od mnogo autobusa koji cekaju da dodju do stanice da bi se tamo obavila racija. Nesto kao red turskih kamiona kod Dimitrovgrada pred granicom. Bitno je da postoji neki red.
Kakva kontrola kakvi bakraci, sinoc je 7 kontrolora bilo izbaceno iz busa. Samo da napomenem da su svi putnici imali karte,a oni nastavili maltretiranje putnika i zato su prosli kako su prosli. Naterani smo da potpisemo nebulozne ugovore da bi ostali na radnim mestima,medjutim ni to nam nije garncija. Pozivam sve kolege vozace GSP-a na bojkot bus plus-a.
(Vozac 56-ce, 18. jul 2012 14:43)
Аврам Гојић
iju naopako, pa naravno da ne. srecom.
Onda nemas sta da trazis u ovoj diskusiji posto pricas napamet, kao kada si odvalio da je karte placalo 40% putnika.Uzasno me iritira kad se neko trpa u razgovor a nema nikakvog pojma o temi. Edited by Marko M. Dabovic

ma on samo zeli da bude trol, ali mu ne idesarkastican je, ali i nije. vozi se prevozom ali i autom. iz beograda je koliko i iz novog sada. smeta mu toma koliko i tadi. u sustini ni smrdi ni mirise. mogao bi da postane profesionalni politicar jednog dana.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=07&dd=19&nav_category=12&nav_id=627895
"Ljudi misle da imaju neka posebna prava. Mislim da oni ljudi koji poseduju karte i pretplatne legitimacije oni nemaju razgloga da se svađaju, nego oni koji smatraju da kao i do sada mogu da se besplatno voze na račun drugih. Što mislim da nije u redu, oni koji koriste neke usluge potrebno je da plate. Nikako da ne zaborave da besplatnog ručka nema, jer ako neko ne plaća plati neko drugi, bilo kroz cenu kartu bilo kroz subvenciju", objašnjava Ožegović.
GSP je na mojoj stanici efektno resio problem nepostovanja voznog reda.Pogadjate, skinuli su vozni red sa tabli. Masala.
Na nekoj od početnih stanica (okretnica)?Mislim da su po nekom zakonu obavezni da imaju javno istaknute redove vožnje.Baš me zanima kada će i kako će Đilas da se oglasi ovim povodom, za sada se iskusno primirio.Da li će se nadovezati na plitku Ožegovićevu demagogiju, ili ćemo čuti jake reči o redu, znoju i suzama.
Baš me zanima kada će i kako će Đilas da se oglasi ovim povodom, za sada se iskusno primirio.Da li će se nadovezati na plitku Ožegovićevu demagogiju, ili ćemo čuti jake reči o redu, znoju i suzama.
djilas iskusno zrvuje pijuna za inicijativu.pre ili kasnije ce da kazne tog ozegovica (prebacivanjem u neki drugi upravni odbor) a djile ce reci da su studenti bili u pravu.

Zugorosh je u pravu: samo bojkot njihovih "usluga" može da im dopre do novčanika.Nevolja je što je Beograd takav kakav je, pa mnogi ne mogu ni kolima ni peške. A blokadama ulica se ništa ne postiže.Ako ovi iz BusPlusa nastave ovako uz podršku Grada, a građani pojedinačno pruže neki otpor - može da se desi neko veliko sranje. Kako bi dobro bilo kad bi postojala grupa advokata koja bi zastupala građane u sporovima kod ovakvih situacija.. Još bi bolje bilo kad bi postojali sudovi..edit: Beograd: Pet osoba jutros povređeno u naglom kočenju autobusa

Edited by CTale