Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Nije sramota imati mišljenje o nečemu sa čim nisi u kontaktu, sramota je kad pametuješ a pojma nemaš.edit: gledao sam vesti na studiu B pa se nerviram. Ožegović priča isto što i Đura: ova papazjanija "nije napravljena zbog naplate, nego radi uvođenja reda."
Pa ako je zbog reda, onda podržavam. Znači od sada će autobusi da idu po redu vožnje, u saobraćaj će da idu ispravni, oprani, sa ispravnim klima urađajima?Super, a ja sve pogrešno shvatio. <_<
Link to comment

Ne vredi, u Srbiji ce jos vekovima "red" biti sinonim za poslusnost podanika pred drzavnim terorom, a ne za stvarno funkcionisanje drzave i ispunjavanje zadataka koji bi trebalo da budu svrha njenog postojanja.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
sve ovo se moglo izbjeci da se sa busplusom sacekalo do uvodjenja najavljenih 400 novih vozila u gsp vozni park
Ko zna da li ti autobusi uopste postoje i do koje godine ce biti kupljeni.
Link to comment

Ne pratim medije za dezavuisanje stanovništva, ali me živo interesuje da li iko pita pomenutog Ožegovića koji su koraci preduzeti da se osigura da neki pomahnitali autobus bez kočnica opet ne zgazi nekoga i da li su utvrdili da su prethodna gaženja autobusi uradili na svoju ruku ili postoji makar promil šanse da je bilo nemara u uređenenom sistemu GSP-a? I da li je pomalo apsurdno da će pred zakonom da odgovara ona fukara koja uđe na srednja vrata, a ne oni koji su odgovorni za smrt ljudi pod točkovima razularenih autobusa?

Edited by Zugurosh
Link to comment

ma pokrenuti pred novom vladom i skupštinom postupak za ukidanje komunalne policije, pa kad ostanu bez policije i sudova koji će da legitimišu i kažnjavaju mogu da se slikaju sa bus plusom. poslednja stvar koja je trebala ovoj zemlji i ovom gradu je još jedna policija

Link to comment
Ne pratim medije za dezavuisanje stanovništva, ali me živo interesuje da li iko pita pomenutog Ožegovića koji su koraci preduzeti da se osigura da neki pomahnitali autobus bez kočnica opet ne zgazi nekoga i da li su utvrdili da su prethodna gaženja autobusi uradili na svoju ruku ili postoji makar promil šanse da je bilo nemara u uređenenom sistemu GSP-a? I da li je pomalo apsurdno da će pred zakonom da odgovara ona fukara koja uđe na srednja vrata, a ne oni koji su odgovorni za smrt ljudi pod točkovima razularenih autobusa?
objavio sam ovo kao status na fejsu, naveo sam da si ti autor
Link to comment

Nemojte gospodine renne, pa ne pišem ja da se proslavim, nego što me duša boli, a duša boli.Mada, postaću slavan. :wub: Bogatstvo, jahte, skupa kola, žene, muškarci, ah, tolike sam godine u dupe spco čekajući ovaj trenutak.

Link to comment
Pa ako je zbog reda, onda podržavam. Znači od sada će autobusi da idu po redu vožnje, u saobraćaj će da idu ispravni, oprani, sa ispravnim klima urađajima?Super, a ja sve pogrešno shvatio. <_<
Nisu napravili red voznje nego red od mnogo autobusa koji cekaju da dodju do stanice da bi se tamo obavila racija. Nesto kao red turskih kamiona kod Dimitrovgrada pred granicom. Bitno je da postoji neki red.
Link to comment
Kakva kontrola kakvi bakraci, sinoc je 7 kontrolora bilo izbaceno iz busa. Samo da napomenem da su svi putnici imali karte,a oni nastavili maltretiranje putnika i zato su prosli kako su prosli. Naterani smo da potpisemo nebulozne ugovore da bi ostali na radnim mestima,medjutim ni to nam nije garncija. Pozivam sve kolege vozace GSP-a na bojkot bus plus-a.
(Vozac 56-ce, 18. jul 2012 14:43)
Link to comment
iju naopako, pa naravno da ne. srecom.
Onda nemas sta da trazis u ovoj diskusiji posto pricas napamet, kao kada si odvalio da je karte placalo 40% putnika.Uzasno me iritira kad se neko trpa u razgovor a nema nikakvog pojma o temi. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

ma on samo zeli da bude trol, ali mu ne idesarkastican je, ali i nije. vozi se prevozom ali i autom. iz beograda je koliko i iz novog sada. smeta mu toma koliko i tadi. u sustini ni smrdi ni mirise. mogao bi da postane profesionalni politicar jednog dana.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...