Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

oni imaju misiju na zemlji, da uvedu red u ovu stoku sto se vozi autobusima umesto trolitarskim SUV.ovima
Realno, mislim da je dobra (stopostotna?) naplata jedino što žele BusPlusovci i sa njima povezana lica.Samo što to nemaju blage veze kako se to radi, pa mlate gde stignu. Edited by Frile
Link to comment

Kakvo crno istrazivacko novinarstvo, samo koristim pretragu na sajtu APR-e. Mislim uopste se nisu dovoljno zamaskirali ako im je to bio cilj. Da su prave face, na kraju bi vlasnik Procescoma bile 3 inostrante firme - jedna na Kipru, druga u Lihtenstajnu a treca na Kajmanskim ostrvima.

Link to comment
Kakvo crno istrazivacko novinarstvo, samo koristim pretragu na sajtu APR-e. Mislim uopste se nisu dovoljno zamaskirali ako im je to bio cilj. Da su prave face, na kraju bi vlasnik Procescoma bile 3 inostrante firme - jedna na Kipru, druga u Lihtenstajnu a treca na Kajmanskim ostrvima.
Zasto bi? Pravo pitanje je sa kime su povezana ova povezana lica i cije pare usmeravaju. Odgovor je jasan, ali nedokaziv: ako je tender spakovan tako da posao dobiju Apex i Lanus, pare sigurno ne idu baba-Slavujki iz Ripnja nego onome ko je raspisao tender. No, nikada necemo saznati posto se nasa javnost mnogo radije bavi Ugricicem nego ljudima koji im zavlace ruku u dzep.
Link to comment

Pitanje prvo je ko su ova trojica (Krstic, Petrovic, i Djordjevic) jer teoretski gledano pare idu njima u dzep...sva zarada od BusPlusa. Naravno ne verujem da su oni neka 3 jahaca apokalipse, vec da se, kako kazes, pare (deo para...sada koliki, pitanje je) preusmeravaju iz tih firmi (zato i postoji brdo povezanih firmi, ne da bi se sakrilo vlasnistvo nego transferi novca koji se sigurno rade putem ugovora za fiktivne usluge sa drugim firmama, tj. narodski receno "pranje para").Ja sam npr. siguran da sam Apex posluje skroz "cisto", tj. ostvari odredjenu zaradu i onda isplati vlasnicima - 10% Turcima, 90% Lanusu. Plus tu Turci dobijaju jos neku lovu sigurno jer su oni dali opremu itd. Novac se onda preliva ka drugim povezanim licima dok prolazi taj lanac od Lanusa do vlasnika Procescoma.

Link to comment
Pitanje prvo je ko su ova trojica (Krstic, Petrovic, i Djordjevic) jer teoretski gledano pare idu njima u dzep...sva zarada od BusPlusa. Naravno ne verujem da su oni neka 3 jahaca apokalipse, vec da se, kako kazes, pare (deo para...sada koliki, pitanje je) preusmeravaju iz tih firmi (zato i postoji brdo povezanih firmi, ne da bi se sakrilo vlasnistvo nego transferi novca koji se sigurno rade putem ugovora za fiktivne usluge sa drugim firmama, tj. narodski receno "pranje para").Ja sam npr. siguran da sam Apex posluje skroz "cisto", tj. ostvari odredjenu zaradu i onda isplati vlasnicima - 10% Turcima, 90% Lanusu. Plus tu Turci dobijaju jos neku lovu sigurno jer su oni dali opremu itd. Novac se onda preliva ka drugim povezanim licima dok prolazi taj lanac od Lanusa do vlasnika Procescoma.
Bila bi fora da se vidi kako izgledaju ugovori izmedju Masel grupe, koja radi oglasavanje u vozilima GSP, i Busplusa. Vlasnici Masela su neki Kiprani :fantom:
Link to comment
Уплаћени новчани капитал2.127.309,55 EUR 27.01.2012
ovo je mnogo interesantniji podatak za lanus.do tog datuma su bili firma sa 500 evra kapitala, odjednom neko ulece sa dva miliona evra. kada je raspisan tender za busplus?
Link to comment
Kako ne vidiš?
slusaj znam da smo se svadjali ali to nije razlog da me sada jebes u zdrav mozak.vrati sliku angry.gif (mozda me nesto zeza browser, ne znam)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...