Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

alternativni pravac je uvek najbolje zvucao u kontekstu pancevackog mosta.da ih pita covek - a koji, camcem ili preko novoga sada? :lol:

Edited by lostfanforever
Link to comment
ovo neko radi namerno, nema druge. nemoguće je da nisu predvideli da će zadržavanje autobusa rezultovati gužvom i nervozom, pa i besom i agresijom.
i ja sam ubedjen. neko hoce nesto da postigne, samo mi nije jasno ko ni sta. mislim, ovo je potpuno nesvrsishodno, bizarno, nadrealno. moze samo narodu da pukne film i da na mrtvo ime bude isprebijan neki kontrolor. ili to, ili je neki mladajni govnarcic potpuno odvaljen od stvarnog zivota da ne zna kako gradski prevoz zaista funkcionise.
Link to comment

mene samo zanima odakle odjednom ispade TONA imbecila sa pozitivnim stavovima glede ovih novih pravila(lep eufemizam, Gužve i bes zbog novih pravila, sajt b92)... :blink:

Link to comment

Ovo rade ljudi koji misle da je narod stoka i da je treba uterati u red.Imate jednom da pogodite koji najuticajniji srpski bloger podržava ovo uvođenje reda.

Ana Marija Popovic ‏@AnaMarijaPopI kod nas ce novi sistem ulazaka / izlazaka ubrzati saobracaj, samo da se ljudi naviknu. I malo kulture u javnom prevozu. ‪#busplus‬Details Reply Retweet Favorite
Istok Pavlović‏@istokFollowing .@AnaMarijaPop nažalost Srbi razmišljaju "daj ti meni prvo full nove klimatizovane autobuse na svaka 2 minuta pa ću da ti ulazim na prednja" Reply Retweet Favorite
Ana Marija Popovic ‏@AnaMarijaPop@istok Ovako nece biti sudaranja, jer unapred znas da ti je cist izlaz i ulaz. Tako je svuda svuda svuda.Expand Reply Retweet Favorite
8m Istok Pavlović ‏@istok.@AnaMarijaPop ne ne, prvo #Đitler da mi izgradi metro i kupi 100.000 novih autobusa, pa ću onda da mu ulazim na prednja. Ne razumeš ti to. Hide conversation Reply Retweet Favorite

Link to comment
Ovo rade ljudi koji misle da je narod stoka i da je treba uterati u red.Imate jednom da pogodite koji najuticajniji srpski bloger podržava ovo uvođenje reda.

 

Najuticajniji je plaćen za širenje propagande.
Link to comment

vec je neko pitao, da li recimo vlasnici bioskopa imaju pravo da pozovu komunalnu policiju da udje u bioskopsku salu i proverava da li svako ima kartu i da izbacuje i legitimise one koji nemaju?

Link to comment
vec je neko pitao, da li recimo vlasnici bioskopa imaju pravo da pozovu komunalnu policiju da udje u bioskopsku salu i proverava da li svako ima kartu i da izbacuje i legitimise one koji nemaju?
Ne, ali ima pravo da kontroliše karte pre ulaska a za to vreme bisoskop stoji.
Link to comment
Ax7efWICIAA3_Pi.jpg
:lol:prejakodanas sam oko 4 bio kod pancevca i kad sam video proceduru i red vozila koja cekaju da kontrolori istkeljisu putnike, lepo seo u lastu za Farkazdin, platio 90 dinara i dovezao se do borce kao covek
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...